Merkezefendi İşi Çok Sıkı Tutuyor!

Okunma: 3924
Ege - Denizli 24 Ekim 2016 11:16
Videoyu Aç Merkezefendi İşi Çok Sıkı Tutuyor!
A
a

İnsan sağlığını her koşulda ön planda tutan Merkezefendi Belediyesi, zabıta müdürlüğü ekipleriyle ilçe genelindeki okullarda kantin denetimlerine devam ediyor.

http://akishaber.com.tr/

Okulların açılmasıyla birlikte kantin denetimlerini sıklaştıran Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Özellikle çocukların okulda sıkça kullandıkları kantinlerde sağlıklı bir şekilde beslenmesi için hijyen kurallarına büyük önem veriliyor. Zabıta müdürlüğü ekipleri okullarda kantinleri denetledi. Denetimlerde gıda maddelerinin son tüketim tarihleri, hijyen ve çalışma ruhsatları mercek altına alındı. Yapılan denetimlerde ciddi bir sorun ile karşılaşılmadı.  Kantinlerin mevzuata uygun bir şekilde çalıştırılması noktasında bazı uyarılarda bulundu.

 

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yapılan denetimlerle ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Subaşıoğlu, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın teneffüslerde vakit geçirdikleri, yemek yedikleri yerlerin temiz ve sağlıklı olması gerekiyor. Bu denetimlere çok önem veriyoruz. Ailelerimizin içi rahat olsun” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

2017 Başbuğ Yılı İlan Edilsin mi ?

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • Dost Siteler
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat