"Benim Mahallem" Pamukkale’de buluştu

İlçe Haberleri 12 Haziran 2018 16:02
Videoyu Aç "Benim Mahallem" Pamukkale’de buluştu
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde gerçekleştirilen Benim Mahallem projesi çerçevesinde Pamukkale’de kurulan mahalle meclisleri yapılan iftar yemeğinde buluştu. 

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyince geçtiğimiz sene başlatılan Benim Mahallem projesi çerçevesinde Pamukkale ilçesinde kurulmuş olan 14 mahalle meclisi iftarda buluştu. Beyaz İnci Düğün Salonu'nda yapılan iftar programına Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, AK Parti Milletvekili Adayı Hasan Oymak, Kent Konseyi Genel Sekreteri Baran Akın, muhtarlar ve çevre sakinleri katılımda bulundu. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin pek çok sosyal proje yaptığını belirten Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, bu projenin diğer şehirlere örnek olduğunu dile getirdi.


 

Mahalle meclisleri mahallenin birer aynasıdır

 
Denizli ilinin 19 ilçesindeki 622 mahallesinde ikamet eden vatandaşlara hizmet ettiklerini söyleyen Değirmenci, Benim Mahallem projesi kapsamında pek çok mahallede, mahalle meclislerinin kurulduğunu anımsattı, mahalle meclisleriyle demokrasiyi en kılcal damarlara kadar yerleştirmeyi amaçladıklarını belirten Değirmenci, Mahallelerin ihtiyaçlarını en iyi yine mahallelinin bildiğini, bugüne dek en doğru kararları mahalleli ile beraber aldıklarını, kurulan mahalle meclisleriyle kadınlara ve çocuklara yönelik eğitim ve sağlık seminerleri düzenlediklerini, Mahallelerden gelen tüm istekleri yerine getirmeye çalıştıklarını, Mahalle meclislerinin o mahallenin birer aynası olduğunu, söyledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat