1 Yıl Kesin Mühlet Verildi

Ege - Denizli 7 Ocak 2019 14:30
Videoyu Aç 1 Yıl Kesin Mühlet Verildi
A
a

Denizli’de konkordato ilanları devam ediyor. Son olarak bir tekstil firmasının daha iflas ertelemesi başvurusu kabul edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizi Asliye Ticaret Mahkemesine başvuran Denizli ekonomisinin önemli firmalarının başında gelen Üstündağ Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin konkordato talebi olumlu karşılandı.
 
Denizli Asliye Ticaret Mahkemesi tarafından firma ile alakalı yapılan açıklama şu şekilde, "Davacı, Üstündağ Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi vekili tarafından açılıp mahkememizde görülmekte olan Konkordato
davası, Denizli Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 09.01.2019 tarihinden itibaren başlamak üzere 1 yıl kesin mühlet verilmesine karar verilmiştir"

Soyulmuştu

Denizli tekstil sektörünün önemli firmalarının başında gelen Üstündağ Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, iş elbiseleri alanında Türkiye'nin, en başarılı işletmelerinin başında gelmekte. Aylık 1 milyon metrelik dokuma kapasitesine sahip Üstündağ Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi geçen senelerde de hırsızlık olayı ile
gündem olmuştu. Denizli dışından gelen hırsızlar, sektörün öncü tekstil firmasını soymuşlardı.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat