10 Farklı Oyun Seyirciyle Buluşacak

1 Aralık 2018 12:03
Videoyu Aç 10 Farklı Oyun Seyirciyle Buluşacak
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından  Aralık ayı oyun programı açıklandı.

http://www.denizli.bel.tr/
Sezona il ve ilçe turneleriyle hızlı bir giriş yapmış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aralık ayı içinde 10 değişik oyunu sanatseverler ile buluşturacak.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, şehrin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmayı sürdürüyor. Sezona il ve ilçe turneleriyle hızlı bir giriş yapmış olan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Aralık ayı içinde 10 değişik oyunu Denizlili sanatseverlerle buluşturacak. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Aralık ayı programında, ‘Kahvede Şenlik Var’ ‘Söz Sende’ ‘Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını’ ‘Gir Dolaba’ ‘Bir Deli’nin Hatıra Defteri’ ‘Keloğlan ve Sihirli Tavuk’ ve ‘Kamyon’; Genç Denizli Tiyatro Kulübü ise ‘Kadın Hikâyeleri’, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’ ve ‘Tartuffe’ oyunları ile Denizlililer için sahne alacak. Program ile alakalı ayrıntılı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemleri için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden bilgi alınabilecek.
 

Başkan Osman Zolan’dan davet

 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeni sezonda 100 bin seyirci hedefini aşacağına inandığını ifade ederek, “Denizli’nin kültürel hayatında çok önemli bir renk olan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun birbirinden değerli oyunlarını izlemeye tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Denizli, Aralık ayı içerisinde de çok güzel oyunları izleyecek” şeklinde konuştu.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/