11 Kişi Zehirlendi:Sayı Artabilir

Ege - Denizli 22 Eylül 2018 10:41
Videoyu Aç 11 Kişi Zehirlendi:Sayı Artabilir
A
a

Denizli ilindeki araç muayene istasyonunda çalışmakta olanların gıda zehirlenmesi şüphesi ile hastaneye koştukları ve şu ana kadar sayının 11’e yükseldiği öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli’de araç muayene istasyonun çalışanlarından 2 gündür  hastanelere 11 kişinin zehirlenme vakası olarak başvurmaları haberi yeni bir zehirlenme vakası ile karşı karşıya mıyız sorusunu akla getirdi. Henüz sünnet yemeğinden zehirlenen 316 kişinin şokunu atlatamayan Denizli’de bu haber gündeme bomba gibi düştü.
 
Ayna Haber'den alınan bilgilere göre Denizli ilindeki bir araç muayene istasyonunun pek çok çalışanı evvelki gün bir tabldot şirketinden gelen yemeği yedikten sonra zehirlenme belirtileri göstermeye başladılar.
 
Akşama doğru şikayetleri artmış olan 5 işçinin Servergazi Devlet Hastanesi'ne başvurduğu ve acil bir şekilde tedavi altına alındıkları ortaya çıktı.

SAYI ARTIYOR

Tedavilerinin bitmesi ile taburcu edilen işçiler, günü istirahat edip geçirirken, yemekten etkilendikleri iddia edilen 6 işçinin daha bugün aynı hastaneye gittikleri ifade edildi. Bu işçiler de tedavi altına alınırken, sayının artabileceği
ile alakalı şüpheler arttı.
 
Zehirlenme vakaları ile alakalı soruşturma başlatıldığı öğrenilirken konu ile alakalı herhangi bir açıklama henüz yapılmadı
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat