11 Mahallede Su Kesintisi

Ege - Denizli 18 Eylül 2018 12:10
Videoyu Aç 11 Mahallede Su Kesintisi
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’ndan alınan bilgilere göre 2 gün sonra su kesintisi yapılacak.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ( DESKİ ) Genel Müdürlüğü tarafından yapılmış olan açıklamaya göre içme suyu hat bağlantısı nedeni ile 20 Eylül 2018 Perşembe günü bazı mahallelerde su kesintisi uygulanacak.

2 Ayrı Saatte

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada Pınarkent içme suyu şebeke hattı bağlantısı sebebi ile 20 Eylül Perşembe gününde saat 09.00 – 17.00 arasında Pınarkent, Akhan, Kale, Güzelköy, Şahinler, Çeltikçi, Salihağa ve Üzerlik Mahallesi'nde; Yeşilyayla içme suyu şebeke hattı bağlantısı nedeni ile de  09.00 – 18.00 saatleri arasında Altınova, Altındere ve Yeşilyayla Mahallesi'nde planlı bir şekilde su kesintisi yapılacağı ifade edildi.
 
Açıklamada, çevre sakinlerinin kesintilerden ötürü mağdur olmamaları amacı ile tedbir almaları gerektiği ve çalışmaların erken itmesi halinde suyun belirtilen saatten evvel verilebileceği dile getirildi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat