2018’in Son Buluşması Çok Kalabalık Geçti

Ege - Denizli 4 Aralık 2018 15:43
Videoyu Aç 2018’in Son Buluşması Çok Kalabalık Geçti
A
a

Ağustos 2015’den beri her ayın ilk salı günü Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın vatandaşlar ile buluştuğu Halk Günü Aralık ayı buluşması yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli halkının yoğun katılım gösterdiği 2018’in son buluşmasında Başkan Zolan, vatandaşların isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi.
 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ağustos 2015’den beri her ayın ilk salı günü organize edilen Halk Günü buluşmalarında bir defa daha vatandaşlarla bir araya geldi. Randevusuz bir biçimde Denizli halkının yoğun katılım gösterdiği 2018’in son buluşmasında Başkan Osman Zolan, vatandaşların istek, öneri ve sorunlarına kulak verdi. 2018 senesi içerişinde de Halk Günü buluşmalarının amacına uygun şekilde devam ettiğini dile getiren Başkan Osman Zolan, "Vatandaşlarımızla her zaman iç içeyiz, bu projemizle Denizlililer randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini bize iletebilme imkanı buluyor. Bizlere iletilen talep, öneri ve istekleri çözme noktasında gayret gösteriyoruz.” Şeklinde konuştu.
 

40 aydır düzenleniyor

 
Başkan Zolan, konuşmasının devamında: "40 aydır düzenlediğimiz Halk Günü buluşmalarımızda vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.” dedi.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesinin, Denizli’de ilk defa Ağustos 2015’te başlattığı uygulamayla binlerce vatandaş, istek, sorun ve önerilerini her ayın ilk salı günü randevusuz bir şekilde Başkan Osman Zolan’a aktarma şansı bulmakta.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/