5 İlçede Oturanlar Dikkat!

Ege - Denizli 6 Ağustos 2018 17:53
Videoyu Aç 5 İlçede Oturanlar Dikkat!
A
a

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Denizli’nin içlerinde olduğu 3 şehir içinde yağış uyarısında bulundu. Özellikle Denizli'nin güneyindeki 5 ilçenin etkileneceği yağışlar ve hafta içinin hava durumu haberimizde.

http://www.denizli.bel.tr/
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Denizli, Muğla ve Antalya için yağış uyarı yaptı. Denizli için kritik yağış uyarısında özellikle Denizli'nin güneyinde bulunan ilçeler Tavas, Kale, Acıpayam, Beyağaç ve
Çameli'nin daha fazla etkileneceği ifade edildi.
 

Sel ve Baskın Uyarısı

Yapılmış olan açıklamada Denizli'nin güneyinde olan ilçeler Tavas, Kale, Acıpayam, Beyağaç ve Çameli'de ikamet eden vatandaşların yerel kuvvetli yağışlardan sonra oluşabilecek sel ve su baskınları ile yıldırım düşmesi olaylarına karşı temkinli olmaları noktasında uyarıda bulunuldu .
 

Hava Nasıl Olacak ?

 
Hafta içinin sıcaklık değerlerine  bakıldığında 7 Ağustos Salı günü havanın gökgürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin ediliyor. En düşük sıcaklık 23 derece, en yüksek 35 derece olabilir. Alınan verilere göre sıcaklıklar Çarşamba gününden sonra  yeniden yükselişe geçecek. 8 Ağustos Çarşamba günü sıcaklığın en düşük 23 derece, en yüksek ise 36 derece olması bekleniyor. 9 Ağustos Perşembe ise en düşük sıcaklık 23 dereceyken, en yüksek sıcaklığın 37 derece olması ihtimal dahilinde. 10 Ağustos Cuma gününe bakıldığında ise en düşük sıcaklığın 23 derece, en yüksek sıcaklığın ise 38 derece olabileceği ifade edildi.
 
Vatandaşların bu sıcaklıklara göre hareket etmeleri de açıklamada belirtildi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat