Açık Öğretim Okulları’nın O Süresi Uzatıldı

Ege - Denizli 20 Ekim 2018 14:29
Videoyu Aç Açık Öğretim Okulları’nın O Süresi Uzatıldı
A
a

Alınan bilgilere göre Açık Öğretim Okulları’nın Kayıt İşlemleri yani İlk Kayıt ve Kayıt Yenileme süreleri uzatıldı. İşte detaylar.

http://www.denizli.bel.tr/
Açık Öğretim Okulları yani Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi, Açık Öğretim Ortaokullarının ilk kayıtları ve kayıt yenileme işlemlerinin 20 - 23 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılabileceği öğrenildi.

Hafta Sonu Kredi Kartıyla Ödeme

Öğrenciler sınavlara katılım ücretlerini; 20 - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Cumartesi ve Pazar günleri sadece https://odeme.meb.gov.tr/ adresinden kredi kartlarıyla 22-23 Ekim 2018 tarihlerinde Pazartesi ve Salı günleri arasında ise https://odeme.meb.gov.tr/  adresinden ya da  Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıflar Bankası ATM’lerinden yatırılabilecekler.

Muhasebe ve Finansman, Pazarlama, Büro Yönetimi, Bilişim Teknolojileri, Ulaştırma alanlarının da olduğu Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, daha evvelden ticaret lisesinden herhangi bir sebeple ayrılan, mezun olamayan ya da Meslek Lisesini açıktan okumayı isteyen öğrencilerin ilk kayıt ve kayıt yenileme işlemleri de 20 - 23 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat