Aha, Yine Mahkemelik Olmuşuz !

Özel Haber 27 Haziran 2016 13:27
Videoyu Aç Aha, Yine Mahkemelik Olmuşuz !
A
a

Aslında sorun, genel başkanlık makamını kutsayan bizlerde. Sıradan bir insanken, olağanüstü duruma geçiş gibi algılatıyoruz adamlara. Sonuç, "vermiycem vermiycemmm" ve "benim o diyosam benim o" arasında gidip gelen komedi

http://www.denizli.bel.tr/
Kimsenin kimseye saygısı yok ve halkın algıladığı şey "bir koltuk için birbirine düştüler" gerçeği. Ben halk gözüyle bakınca, kim gelirse gelsin oy vermem diyebilirim. Kendi aralarında bile anlaşamayan bu guruba memleket mi emanet edilir ?

Bu kör dövüşü sahnelenirken ana kuzuları toprağa düşüyor, teröristlere onur nişanı veriliyor, vatan toprakları her gün kargaşaya biraz daha sürükleniyor. Kadınlar ve çocuklar her gün taciz,tecavüz ve cinayetlere kurban gidiyor. Ne genel merkez nede muhalefet bu konuda bile tek cümle etmiyor. Soran olursa en çok biz seviyoruz memleketi. 

Oldu,2 de ÇAY söyleyin içelim.

Aslında mevcut adaylarında, genel merkezinde samimiyeti sorgulanıyor. Biri "10 Temmuz" diyor, öbürü "19 Temmuz". Biri, "olmadı 11 Temmuz'a ertelerim" diyor, öbürü "olmaz 16 Temmuz" diyor. Aslında çözüm için uğraşan kimse yok. Zaten bizim camiada ki ego da Yıldız Tilbe'de yok.

"Oğlum göster bakalım amcana pipini" muhabbeti bile daha olgun geliyor bana. Kim kime üstün gelecek yarışı bu kıvama geldi zaten. Memleketin derdiyle dertlenen ülkücüler nereye saklandı onu merak ediyorum en çok. "Taraf olmayan bertaraf olur" derken biz olayı çok başka boyutlarda anlamışız azizim. Ülkücünün tarafı vatan değilmiydi ?

Derdi vatan olanın Vatan kadar derdi olurmuş. Şükür bizim derdimiz Balgat'taki genel merkez binası kadar. Herkes hukukun üstünlüğüne inanıyor ama kimse hukuku tanımıyor. 12 tane Temel, 15 tane Dursun bir araya gelse böyle fıkra çıkaramazdı ortaya.

Yıllardır halka inecek projelerin yokluğundan, halkın dikkatini çekecek hitabet sanatına özlemden bahsettik. Elimizde yığınla aday var ama bir tane proje dinlemedik. Genel Başkanı devirmeye o kadar odaklandık ki, zannedersem değiştirince herkes birbirine "eee şimdi ne olacak ?" diye soracak. Hatırlarsınız o film repliğini. Zaten biz bu filmi uzun zamandır izliyoruz, tekrarına gerek yok bence.

19 Haziran'da gerçekleşen kongreyi izleyince, mevcut yapıyla karşılaştırdım. Yıllardır şikayet ettiğimiz adamlardan bir kısmı o salonda diğer kısmı da genel merkezdeydi. "Benden değilsen döverimciler", "sen bizdensin yahu ne acelen var alıcaz seni işe" dozunda ki abiler, "gardaş nasıl edek, bu iktidar bizi mahvetti" dolanlarıyla ihaleyi cebe indiren patronlar, "bu memleket batmaz, biz işimize bakalım" diyen goca goca adamlar, ülkücülerden ziyade solsever ve sonradan entel dantel takılmaya başlayan abiler karşılıklı top oynuyorlar.

Eh be kardeşim, değişiM dedik yahu yer değişiN demedik ki.

Efendiler; Bu düzen böyle gidecekse "iktidar olacağız" naraları atmasın kimse. 

Zira, bu düzen değişmedikçe Allah bu ülkeyi MHP iktidarından korusun bence. 

Rabia KARACA - Haber Hergün
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
MUSTAFA YILMAZ 27 Haziran 2016 14:19

BENCE SORUN ÖNCE AKP'NİN MHP'YE HER KONUDA MÜDAHİL OLMASINDAN VE ŞİMDİKİ MHP YÖNETİMİNİN ÜLKÜCÜ TÜRK MİLLİYETCİSİ İDAİLİN DE GENEL MERKEZİ YÖNETEMEMESİ YANİ TABANDAKİ ÜLKÜCÜ İRADEYİ YOK SAYMASINDAN VE İKTİDAR OLURUM KORKUSUNDAN DIR TABİ BU DA AKP ZİHNİYETİNİN İŞİNE GELMESİDİR.BURADA AKLIN YOLU BİR OLMALIDIR YEDİ HAZİRANDA MHP'NİN ALDIĞI SEKSEN MİLLET VEKİLİNİN KIRKI BİR KASIM DA NEREYE GİTTİ?AKP NİÇİN BİR KASIMDA TEKRAR BEŞ AY SONRA SEÇİME GİTTİ BUNU TÜRK MİLLETİ İYİ ANALİZ ETMELİDİR BAŞTA MHP LİDERİ DEVLET BEY VE EKİBİ. BENİ ÜZEN TEK ŞEY ŞUDUR Kİ BU DAVAYI İÇTE VE DIŞTA GÜLÜNÇ DURUMLARA DÜŞÜREREK HALA İNADINDA DİRENEN GENEL MERKEZDİR YAZIKLAR OLSUN DİYORUM

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/