Ailenin Temel Taşı 

Okunma: 2531
İlçe Haberleri 13 Haziran 2018 19:12
Videoyu Aç Ailenin Temel Taşı 
A
a

Her sene Haziran ayının 3. Pazar günü kutlanmakta olan Babalar Günü münasebeti ile Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir mesaj paylaştı.

http://www.denizli.bel.tr/
Başkan Gürlesin mesajında kendilerinden desteklerini hiç esirgemeyen babalara sevgilerini bir gün değil her gün gösterilmesi gerektiğini ve anneler gibi babaların da hakkının ödenemeyeceğini belirtti.

 
Her sene Haziran ayının 3. Pazar gününde kutlanan Babalar Günü, bu sene Ramazan Bayramı’nın 3. gününe denk gelmekte. 17 Haziran Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günüyle alakalı mesaj paylaşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Babaların karşılık beklemeden sevgi ve fedakarlığın birer simgesi olduğunu belirtti.

Haklarını Ödeyemeyiz

Başkan Gürlesin mesajında tüm babaların günlerini kutladığını, evlerdeki huzurun en mühim faktörü olan babaların ailenin temel taşı olduğunu, babaların karşılıksız sevgi ve fedakarlığın birer simgesi olduğunu, bir babanın, kendi mutluluğundan çok, çocuklarının mutluluğu ile mutlu olduğunu, anneler gibi babaların da hakkının ne yapılsa ödenemeyeceğini, kendilerinden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen babalara sevgimizi bir gün değil her gün göstermemiz gerektiğini, bu vesile ile başta kendi babası olmak üzere tüm babaların ve baba adaylarının bu özel gününü yürekten kutladığını dile getirdi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat