Akcan : Bir Yere Gitmiyorum

Okunma: 7938
Özel Haber 4 Ekim 2016 18:42
Videoyu Aç Akcan : Bir Yere Gitmiyorum
A
a

“Biz, halkımızın refah ve gelir seviyesini arttırmaya dönük projeleri hayata geçirdik.

http://www.denizli.bel.tr/
Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, partisinde değişim istediği için ihraç edileceği ya da kendisinin parti değiştireceği yönünde yapılan dedikodular olduğunu söyleyerek, Hakkımda çıkan (Partiden istifa edecek) dedikoduları asılsızdır. MHP’liyim ve hiçbir siyasi partiye gitmem söz konusu değil.  Çal’da hiçbir siyaset, ırk, din ayrımı yapmadan ekibimle birlikte hizmet veriyorum. Çal’da hangi siyasi düşünceden olursa olsun, herkes aynı sokağın çocuklarıdır. Aile bütünlüğü içindeyiz” dedi.

Akcan, istihdamı arttırmaya dönük belediyecilik yaptıklarını sözlerine ekleyerek, “Biz, halkımızın refah ve gelir seviyesini arttırmaya dönük projeleri hayata geçirdik. Amacımız mutlu aile sayısını arttırmak. Tarımsal kalkınma hamlesi ile Türkiye’deki diğer belediyelere de örnek olduk. Hedefimiz 2020’de Çal’a 100 milyon TL tarımsal girdi sağlamak. Bunun alt yapısını hazırladık. Belediyenin açtığı tekstil atölyesi de, seralarımız gibi ihracat yapmaya başladı. Atölyede de istihdamı arttıracağız” diye konuştu.
 
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
Taha Yasin 6 Ekim 2016 19:46

Allah sizi eksik etmesin saygi deyer Başkanim Allah yar ve yardimciniz olsun

0 0 Cevap Yaz
Mustafa berber 5 Ekim 2016 05:50

Size veya bir MHP ye yakışan da budur gerek siyasi duruşunuz gerekse çalışmalarınızı çaldaki çevremden gerekse televizyondan izliyorum istanbuldan çaldaymışım gibi heyecan veriyor çalışmalarınızın devamını başarılarınızı diliyorum

0 2 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat