Alperenler Zolan'ı Ziyaret Etti

Okunma: 938
Ege - Denizli 23 Kasım 2016 11:39
Videoyu Aç Alperenler Zolan'ı Ziyaret Etti
A
a

Alperen Ocaklarından Başkan Osman Zolan’a ziyaret

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. “15 Temmuz’da darbeye karşı bu meydanda hep beraber olduk” diyen Başkan Zolan, “Sizler, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasında bizlerin yanında oldunuz” dedi.

 

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ve yönetim kurulu üyeleri Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zolan, “15 Temmuz’da darbeye karşı bu meydanda hep beraber olduk. Sizler, milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkma noktasında bizlerin yanında oldunuz. Ülkemizi parçalamak, kargaşa yaratmak isteyen güçler karşısında dimdik durdunuz. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Milletçe hep birlikte kol kola girip Türkiye’ye sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Zolan, “Eğer ülkemi bölmeye kalkışanlar başarılı olsaydı, ülkem bugün paramparça olacaktı. İç savaşın olduğu paramparça bir Anadolu görecektik” diye konuştu.

 

Gençler vatanına sahip çıktı

 

Büyük Birlik Partisi’nin kurucu genel başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu rahmetle anan Başkan Zolan, “Şükürler olsun milletimizin ve siz gençlerimizin vatanına sahip çıkmasıyla, o hainlerin başarılı olması önlendi. Yokluklar içinde gecesini gündüzünü bu ülkeye vakfeden Muhsin Başkanımız gibi, ülkemiz için bir ve beraber koşmamız gerekiyor. Sizler geleceğimize sahip çıkma bilinciyle çalışan gençlerimizsiniz. Onları manevi değerlerimizi öğreterek yetiştirmemiz gerekiyor. Yoksa eti kemiği bize benzese de ruhu bu ülkeye yabancı nesiller yetişir. Alperen Ocaklarımız bugüne kadar görevini en iyi şekilde yapmıştır. Bundan sonra da Muhsin Başkan’a ve ecdadımıza yakışır şekilde çalışmalarına devam edecektir” ifadelerini kullandı.

 

Zeren: “15 Temmuz’da meydanlardaydık”

 

Denizli Alperen Ocakları İl Başkanı Muhammet İlyas Zeren ise kabulden dolayı Başkan Osman Zolan’a teşekkür ederek, göreve yeni başladıklarını söyledi. 15 Temmuz’da hep birlikte meydanlarda olduklarını ve vatan hainlerine karşı tüm

ülkede mücadele ettiklerini anlatan Zeren, Türkçülük ve İslamiyet anlayışıyla bu ülkeye hizmet verdiklerini kaydetti.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat