Alt Yapıdan Sonra Üst Yapıda Yenilenecek

Okunma: 1726
Ege - Denizli 17 Kasım 2017 12:49
Videoyu Aç Alt Yapıdan Sonra Üst Yapıda Yenilenecek
A
a

Alt Yapıdan Sonra Üst Yapıda Yenilenecek

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin en yoğun kullanılan bölgelerinden birisi olan Çamlık Bulvarı'nı alt ve üst yapısıyla sil baştan yeniliyor. Çamlık Bulvarı'nda başlanan alt yapı çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, bölgeye toplamda 5.450 metre içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşeyeceklerini belirterek, Çamlık Bulvarı'nın da kentin vizyon caddelerinden birisi olacağını söyledi.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi kent merkezinde yapımını tamamladığı alt yapı çalışmalarının ardından başladığı üst yapı çalışmalarına hızla devam ederken, ihtiyaç olan bölgelerde de yeni projelere başlıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda günümüz ihtiyaçlarını karşılamayan Çamlık Bulvarı'nın alt ve üst yapısını baştan aşağı yenileme kararı aldı. Kısa süre önce başlayan çalışmalar ile bölgeye 750 metre içme suyu hattı ve 3.300 metre kanalizasyon hattı döşeyecek Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ, yağmur suyu hattı bulunmayan güzergaha 1400 metre de yağmur suyu hattı inşa edecek. Toplamda 5.450 metre içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı döşenecek Çamlık Bulvarı, sil baştan yenilenecek. Alt yapısı tamamen yenilendikten sonra yoluyla kaldırımıyla sıfırdan üst yapısı da yapılacak bulvar, kentin vizyon caddelerinden birisi olacak.
 
Denizli'nin en yoğun kullanılan bulvarı
 
Çamlık Bulvarı'nda başlanan alt yapı çalışmalarını inceleyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çamlık Bulvarı'nın Denizli'nin en önemli ve en yoğun olarak kullanılan caddelerinden birisi olduğunu söyledi. Bulvarın özellikle alt yapısının günümüz ihtiyaçlarını karşılamadığını vurgulayan Başkan Osman Zolan, "Çamlık Bulvarımızı alt yapısıyla üst yapısıyla baştan aşağı yenileyeceğiz. İnşallah yakın zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Ben şimdiden vatandaşlarımızın güle güle kullanmalarını istiyorum" diye konuştu.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat