Altyapınız Eksikse Belediyecilik Çöker!

Okunma: 1498
Ege - Denizli 23 Eylül 2016 12:14
Videoyu Aç Altyapınız Eksikse Belediyecilik Çöker!
A
a

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Denizli'deki yağışların ardından mahallelerin sorunlarını yerinde incelemeyi sürdürdü.

http://www.denizli.bel.tr/
İlbadı Mahallesinde çalışan Arslan, ". Denizli böyle bir belediyecilik anlayışını, her yağmurdan sonra böyle bir faturayı hak etmiyor. Belediyeciliği gösterişli faaliyet yürütmek zannedenlere hasarın, acının kalbinden sesleniyorum" ifadesini kullandı.

Milletvekili Arslan'ın açıklaması şöyle:

"Merkezefendi İlçe Başkanımız Sedat Demirci ve meclis üyelerimiz ile birlikte, ilimizde yaşanan tüm sorunların takipçisiyiz. İlbadı Mahallemiz, Denizli’de birçok ilçemizde yaşandığı gibi, altyapı sorunlarını en derinden yaşayanların başında geliyor.

Yoğun yağışın faturası, eksik altyapı çalışmaları nedeniyle mahallelimize zarar olarak geri dönüyor. Belediyeciliği "gösterişli faaliyet yürütmek" zannedenlere, acının kalbinden sesleniyorum:

Altyapınız yoksa belediyecilik anlayışınız çöker! Hiçbir mahalleli Denizlimizde bu ağır faturayı hak etmiyor. İlbadı Mahallemiz, devam eden sel baskınlarından en çok zarar görenler arasında.

Büyükşehir Belediyesi hala önlem alabilmiş değil. Sel olaylarını yüzyılın dev alt yapı projesiyle sürdürmeye çalışanlar, sel sonrasında zararların giderilmesi ve selin pisliklerinin temizlenmesi için de bir çalışmanın yapılmadığını görüyoruz.
Denizli'nin çok daha planlı bir altyapı çalışmasına ihtiyacı varken önlem almayan, sel sularına seyirci kalan belediyecilik anlayışına bir anlam veremiyorum.
Denizli'nin farklı mahallelerinde yaşanan sel felaketi nedeniyle zarar uğrayan tüm hemşehrilerime geçmiş olsun diyorum. Zararlarının karşılanması, temizliklerinin yapılması,bu konuda gerekli önlemlerinin alınması için yetkilileri acilen göreve çağırıyorum."


Kazım ARSLAN
CHP Denizli Milletvekili

TBMM Yeni Halkla İlişkiler Binası Oda No. 4038 ANKARA
Tel.: 03124205654-55
Faks:03124202133
Cep: 05322173848
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat