Amaç Şehre ve Ülkeyede Hizmet

İlçe Haberleri 4 Aralık 2018 15:07
Videoyu Aç Amaç Şehre ve Ülkeyede Hizmet
A
a

PAÜ bünyesinde ilk defa kurulan Danışma Kurulunun 2018 senesinde ait ilk toplantısı yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Eğitim-öğretim, araştırma ve topluma hizmet çalışmalarını etkili bir biçimde yapabilmesi  amacı ile önerilerde bulunmak, PAÜ’nün gelişimine katkıda bulunmak, kamu ve özel sektör kuruluşlarıyla diğer paydaşlar arasındaki işbirliğini ve bu işbirliğin devam ettirilmesini sağlamak amacı ile Pamukkale Üniversitesi bünyesinde ilk kez kurulan Danışma Kurulunun 2018’e ait ilk toplantısı yapıldı.

Denizli’deki kamu kurum ve kuruluşlarıyla STK temsilcilerinin katılmış olduğu toplantıda, hedefe giden yolda karşılıklı diyaloğun önemli bir araç olduğunu dile getiren Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, amaçlarının karşılıklı hayırlı işler yapıp şehre katkı sunmak olduğunu ifade etti.

Üniversite-sanayi-şehir bütünleşmesi ve ortaklığının geliştirilmesi için kurulan Pamukkale Üniversitesi Danışma Kurulu toplantısının ilki Rektörlük Senato Salonu’nda yapıldı. Toplantı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan’ın Pamukkale Üniversitesi ile alakalı sunumuyla başladı. Sunumdan sonra toplantı Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın açılış konuşması ile sürdü. Katılım sağlayan kamu kurum ve kuruluşları ile STK temsilcilerine teşekkürlerini ileten Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, toplantının hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.

Görüşlerinizi Önemsiyoruz

Konuşmasında iş birliğinin önemden bahseden  Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, karşılıklı destek ile hedeflenen başarıya ulaşacaklarını dile getirdi.

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/