Ankara'da Dev Organizasyon

Ege - Denizli 17 Mayıs 2018 22:51
Videoyu Aç Ankara'da Dev Organizasyon
A
a

Türk Eğitim Derneği (TED) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak için, 15 bin kişilik dev bir kadro ile gençlik festivali yapmaya hazırlanıyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Bu sene 90. Yaşını kutlayan TED, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için çok özel bir kutlama yapıyor. Bünyesindeki 38 TED Okulu, TED Üniversitesi, spor takımları, mezun dernekleri, akademik kadrosu, öğretmenleri, velileri, gönüllüleri ve öğretmenleri ile milli bayram bilincini tekrardan yükseltmek için harekete geçen TED, Genel Merkez ve TED Ankara Koleji ev sahipliğinde 3 gün sürecek bir Gençlik Festivali yapacak.

17,18 ve 19 Mayıs’ta TED Ankara Koleji İncek Kampüsü’nde yapılacak olan festivalde yok yok. Spor karşılaşmalarından, sanat etkinliklerine, rodeodan, dans gösterilerine kadar birbirinden eğlenceli etkinliklerin de olacağı festivalin 2. gününde ise tüm TED Ailesi Anıtkabir’de kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkacak.

MANGA COŞTURACAK


Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından olan Manga da festivalin ikinci gününde TED Ankara Koleji’nde bir konser yapacak. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın kutlanacağı 3. günde ise 15 bin kişilik geçit töreni yapılacak.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat