Aralık Buluşması Pazartesi Yapılacak

İlçe Haberleri 30 Kasım 2018 19:56
Videoyu Aç Aralık Buluşması Pazartesi Yapılacak
A
a

Pamukkale Belediyesi’nin gelenekselleşen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Aralık toplantısı 3 Aralık 2018 Pazartesi günü yapılacak.

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale halkı ile her fırsatta bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, gelenekselleşen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Aralık toplantısında ilçe halkı ile Pazartesi günü bir araya gelecek. “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” ismi ile yapılan ve her ayın ilk pazartesi günü  gerçekleştirilen buluşmanın bu ayki randevusu yine Pamukkale Belediyesi YSE’de bulunan ana binasındaki Pamuk Kafe’de 3 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da yapılacak. 

“VATANDAŞLARIMIZI TEK TEK DİNLİYORUZ”

Gerek mahalle buluşmaları, gerekse mahalle ziyaretleri, ev ziyaretleriyle ilçe halkı ile sık sık bir araya geldiğini ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halk günü toplantılarımızı geleneksel hale getirdik. Geleneksel halk günlerimizde, vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlıyoruz ve toplantımızda tek tek vatandaşlarımızı dinliyoruz. Buluşmamızda halkımızın sorunlarını dinleyip çözümü için neler yapılması gerektiğini istişare ediyoruz. Anında çözüm bulduğumuz bir çok konu var. Bizim sorumluluğumuzda olmayan konularda da vatandaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Her halk günümüzde olduğu gibi, Başkan Yardımcılarımız, daire müdürlerimiz ve yine iş arayanlar ile işçi arayanlar arasında köprü kurmak adına toplantımızda İŞKUR yetkilileri hazır bulunacak. Tüm gayretimiz, sırtına derdini yüklenip bize gelen vatandaşımızın bu yüklerini hafifletmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Pamuk Kafe’de 3 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleşecek halk günümüze bekliyorum” şeklinde konuştu.
 
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat