Aşıklar Acıpayam'da Atıştı

Ege - Denizli 16 Ekim 2017 09:42
Videoyu Aç Aşıklar Acıpayam'da Atıştı
A
a

Aşıklar Acıpayam'da Atıştı

http://www.denizli.bel.tr/
Acıpayam Belediyesi tarafından organize edilen ve bul yıl 4.’üncüsü düzenlenen olan Âşıklar Bayramı Gerçekleştirdi

Acıpayam Talip Özkan Sanat merkezinde gerçekleşen programa, Garnizon Komutanı Binbaşı İsmail Güdül, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Eşi Dr. Sermin Şevkan, Belediye Başkanı Hüseyin Erdem, İlçe Emniyet Müdürü Naci Avşar, Belediye personeli, daire ve kurum amirleri ile vatandaşlar katıldı.

Acıpayam Belediyesi ve Acıpayam’lı Ozan Nihat Sönmez öncülüğünde gerçekleşen 4.Âşıklar Bayramına, Aşık Nuri Şahinoğlu, Aşık Selahattin Kazanoğlu, Aşık Ensar İpekoğlu, Aşık Ali Rıca Ezgi, Aşık Yaşar Demiroğlu, Aşık Osman Feryadi, Aşıkı Zafer Kazancı, Aşık Muhsin Yaralı, Aşık Peri Hasanova katıldı.

Sunuculuğunu Acıpayam Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı İbrahim Zeren’in yaptığı 4. Acıpayam Aşıklar Bayramında, Âşıklar kahramanlık türküleri ve atışmalar ile katılımcılardan yoğun alkış aldı.
Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan yaptığı Konuşmada, ‘’Öncelikle 4. Bayramımız kutlu olsun. Bu bizim geleneğimizin özü olan sazıyla, sözüyle, türküsüyle, inşallah bu aşıklar bayramı hep devam edecek. Tüm Aşıklarımıza bu güzel geceyi bize yaşattıkları için halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Program sonunda Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, Acıpayam halkı adına Ozan Nihat’a çiçek,  tüm aşıklara plaket ve kitap takdim etti.

Aşıklar Bayramında Bir Sürpriz Yaşandı

4. Aşıklar Bayramında, Acıpayam’lı aşık olan Ozan Nihat’ın 14 Ekim’de doğum günü olması nedeniyle Acıpayam’a bağlı HacıKurtlar Mahallesi gençliği Ozan Nihat için doğum günü pastası hazırlayarak sahnede doğum gününü kutladılar
Hacıkurtlar gençliği Ozan Nihat’a çiçek takdim etti.
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat