Aşk İnsana Neler Yaptırıyor

Ege - Denizli 17 Temmuz 2018 19:10
Videoyu Aç Aşk İnsana Neler Yaptırıyor
A
a

Muhammet Kahraman  sevdiği kızı bir dizi oyuncusuna benzeten ve dükkanının her yerini onun resimleri ile donatan Himmet Rüzgar’ı ziyaret etti.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizlili öğretmen Muhammed Kahraman Ege’yi köşe bucak gezip ilginç olayları haberleştirmeyi bir hobi haline getirmiş. Sabah paylaştığımız  Havva Nine’nin hikayesini okunmak için tıklayınız

Kahraman’ın 2. Hikayesi ise Uşak’tan geliyor. Uşak Sivaslılı Himmet Rüzgar’ın aşık olduğu kız için neler yaptığını okuyunca şaşıracaksınız. Kahraman durumu şu şekilde özetliyor:

“ Uşak Sivaslılı Himmet Rüzgar aşık oldu ve sevdiği kız da bir televizyon dizisindeki karaktere çok benziyor. Lokantası, evi, arabası her yeri dizi oyuncusunun fotoğrafları ile dolu. Sevdiği kız dizi oyuncusuna tıpatıp benzeyince onun fotoğraflarını dükkanına koyamadığı için dizideki kızın fotoğrafı ile her yeri süslemiş. Lokantanın her yerine sevdiği kızı temsilen dizi oyuncusunun fotoğraflarını işletmiş olan Himmet Rüzgar, lokantaya en az 50 tane de saat koymuş. Atatürk'ü ve bayrağımızı da asmayı unutmayan Himmet Rüzgar lokantayı ayrıca çiçek bahçesine çevirmiş baktığınız her yer çiçek ile kaplı. ”

İşte Muhammet Kahraman’ın Himmet Rüzgar ile yaptığı o röportaj:

 

Muhammet Kahraman Kimdir?

Tavas ilçesinde öğretmenlik mesleğini icra eden Muhammet Kahraman hiç boş kalmıyor. Boş vakitlerinde ve özellikle yaz tatillerinde Ege’de köşe bucak gezerek gizli kapaklı hikayeleri ve ilginç olayları tespit edip bunu bizlere ulaştırıyor. Ayrıca kahramanlık şiirleri de yazan Muhammet Kahraman bu şiirlerini kitaplaştırdı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat