Av. Garip'ten DGC'ye Ziyaret

Ege - Denizli 11 Ocak 2018 13:52
Videoyu Aç Av. Garip'ten DGC'ye Ziyaret
A
a

Av. Garip'ten DGC'ye Ziyaret

http://www.denizli.bel.tr/
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti.
 
Ziyarette konuşan MHP’li Garip, Denizlili Gazetecilerin Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Basının, demokrasimizin olmazsa olmazı olduğunu ifade etti. Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında basına büyük görev düştüğünü ifade eden Garip, “Bizler gazeteci arkadaşlarımızın ne zor şartlar altında halkımızı bilgilendirmek için çalıştıklarının farkındayız. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolü çok büyüktür. Gece-gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler. Her türlü fikrin özgürce tartışılması ve her düşüncenin kamuoyuna aktarılmasında basın önemli görev üstleniyor. Türk basını da teknolojik değişimlere bağlı olarak gelişen ve dönüşen dünya koşullarında önemli ilerlemeler göstermekte, kendini yenilemekte ve çağa uygun bir yayıncılık anlayışını benimsemektedir. Prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevler için şahsınızda tüm Denizli basınına teşekkür ediyorum. Görevinizde üstün başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren  DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, Yusuf Garip’e Denizli basınına verdiği destekten dolayı teşeşkkür etti. 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat