Aydem Fen Lisesi’nden Büyük Başarı

Ege - Denizli 8 Eylül 2018 10:22
Videoyu Aç Aydem Fen Lisesi’nden Büyük Başarı
A
a

Aydem Fen Lisesi okul müdürü Deniz Kösehan yaptığı açıklama ile mezun öğrencilerini kazandıkları okullardan dolayı tebrik etti.

http://www.denizli.bel.tr/
Üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanmasından sonra okullardaki başarı durumu da ortaya çıkmaya başladı. Aydem Fen Lisesi okul müdürü Deniz Kösehan yaptığı paylaşım ile 2018 mezunlarını ve mezunların yerleştikleri üniversiteleri paylaşarak Aydem Fen Lisesi’nin başarısını da ortaya koymuş oldu.

81 Öğrenci Yerleşti

Kösehan’ın açıklamasında okuldaki 34 öğrencinin Tıp Fakültesine, 10 öğrencinin Diş Hekimliğine, 5 öğrencinin Mimarlık Bölümüne, 4’er öğrencinin Elektrik – Elektronik Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği’ne, 3 öğrencinin Bilgisayar Mühendisliğine, 2 öğrencinin Havacılık ve Uzay Mühendisliğine, 2’şer öğrencinin Mühendislik ve Doğa Bilimlerine, Hukuk Fakültesine Moleküler Biyolojik ve Genetik, Makine Mühendisliği ve Matematik Bölümüne, 1’er kişinin ise Elektrik Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, İşletme, Ekonomi, Fizik, Veterinerlik, Uluslararası Ticaret, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği olmak üzere 81 öğrencinin okullardan mezun olarak üniversiteye yerleştikleri ifade edildi.

Konu ile alakalı açıklamada bulunan Aydem Fen Lisesi okul müdürü Deniz Kösehan, öğrenciler bu başarılarından dolayı tebrik ettiklerini dile getirdi ve başarılarına katkılarından ötürü öğretmenlerini, ailelerini ve tüm yol arkadaşlarını ve okul personelini unutmamaları dilekleri ile yeni yollarında başarılar dilediklerini ifade etti.

 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat