Başkan Erdoğan, Dernek Yönetimlerini Ağırladı

Okunma: 1819
Ege - Denizli 5 Ekim 2016 09:46
Videoyu Aç Başkan Erdoğan, Dernek Yönetimlerini Ağırladı
A
a

Başkan Erdoğan, Denizli Ticaret Odası Ar-Ge merkezi gibi çalışacak

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ı, Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) Başkanı Mustafa Koltuksuz ve yönetim kurulu üyeleri, Avrasya Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (AYSİAD) Başkanı Hüseyin Erikler ve yönetim kurulu üyeleri ile Denizli Erzurumlular Derneği Başkanı Yakup Odunkesenler ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerde, dernek başkanları Başkan Erdoğan’a hayırlı olsun dileklerini aktararak, Denizli Ticaret Odası ile çeşitli projeler gerçekleştirebileceklerini ifade ettiler.

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan ise ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sosyal sorumluluk projelerini önemsediklerini söyledi. Denizli’de sivil toplum kuruluşlarının her geçen gün geliştiğine dikkat çeken Erdoğan, “Denizli Ticaret Odası olarak katma değeri yüksek yatırım sağlayabilecek yerli ve yabancı üreticileri ilimize kazandırmak istiyoruz. Bu kapsamda da yasal görevlerinin yanısıra Denizli Ticaret Odamızı, sosyal sorumluluğun bir gereği olarak Ar-Ge merkezi gibi faaliyete geçirmeyi planlıyoruz.” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat