Başkan Erdoğan'dan Büyük Türkiye Vurgusu

Ekonomi 15 Mayıs 2018 14:15
Videoyu Aç Başkan Erdoğan'dan Büyük Türkiye Vurgusu
A
a

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 74. Genel kurulu gerçekleştirildi. Denizli Ticaret Odası, genel kurula 17 kişi ile katıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 74. Genel kuruluna Denizli Ticaret Odası, Oda Başkanı Uğur Erdoğan ile Meclis Başkanı Salih Sarıkaya'nın da içlerinde olduğu 17 kişilik bir heyet ile katıldı. Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşunun seçim sürecinin tamamlandığını anımsatan DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, oda ve borsalarla üyelerinin heyecanını tazeleyerek güç verecek bu büyük organizasyonun, güçlü ve büyük Türkiye yolunda atılan en önemli adımlardan bir tanesi olduğunu, yeni hedefler, yeni ufuklar ve yeni heyecanlar ile kaldıkları yerden bu yolda ve yönde koşmaya devam edeceklerini ifade etti.Yurt çapında 1562, Denizli Ticaret Odası'ndan da 16 genel kurul delegesinin oy kullandığı TOBB'un 74. seçimli genel kurulu bitti. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan'ın doğal delege olduğu genel kurulda, DTO'nun genel kurul delegeleri Haluk Lenger, Bayram Ali Çoban, Yavuz Aki, Cevdet Çiftçi, Mesut Yılmaz, Nazmi Çolak, Erol Kaya, Ali Önal, Kasım Karakaş, Halil Öztürk, Murat Çetintaş, Yakup Öğütcen, Mehmet Ali Mazı, Ali Taşevli ve Öztürk Taştan oylarını verdiler.
Oyunu kullandıktan sonra 74. TOBB Genel Kurulu ile alakalı değerlendirme yapan Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, seçim neticelerinin ortaya çıkması ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde yönetimle konsey ve kurul üyelerinin, delegelerin oyları ile yeniden belirlenmesi ile başlayan yeni dönemin, oda ve borsalar ile üyelerine farklı bir dinamizm kazandıracağına inandığını dile getirdi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN

Başkan Erdoğan, büyük ve güçlü Türkiye amaçlarına ulaşmak için bu tür organizasyonların ayrı bir önem taşıdığını, seçimler, ekonomi ve ticarete yön veren unsurların heyecanını tazelediğini, Denizli Ticaret Odası olarak, genel kurula delegelerle beraber kendilerinin de demokrasinin gereğini yerine getirdiklerini, Türkiye’nin 4 bir yanındaki oda ve borsalar gibi kendilerinin de Denizli heyeti olarak, oda ve borsalarımızın genel kurul delegeleri ile orada olduklarını, oylarını kullandıklarını, bu şekilde Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak, iş dünyasının yani ülkenin nabzını tutan oda ve borsaların seçim sürecinin tamamlanmış olduğunu dile getirdi.

TOBB Genel Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun tek başına tekrardan aday olarak güven tazelediği genel kurulun hayırlara vesile olmasını dilediğini belirten Başkan Erdoğan, millete hizmet etmek için çıktıkları bu yolda kendilerine destek olan güçlendiren üyeleri, genel kurulda temsil etmenin onurunu yaşadıklarını, onlara da kendilerini buralara kadar getirdikleri için teşekkür ettiğini, bu vesile ile herkese ağız tadı ile ve sağlıcakla geçirecekleri bir ramazan ayı dilediğini sözlerine ekledi. 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat