Başkan Erdoğan'dan Miraç Mesajı

Gündem 13 Nisan 2018 12:30
Videoyu Aç Başkan Erdoğan'dan Miraç Mesajı
A
a

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli halkının Miraç Kandili'ni kutladığı bir mesaj yayınladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Miraç Kandili münasebeti ile yazılı bir mesaj yayımlayan DTO Başkanı Uğur Erdoğan, bu gecenin insanlığın içinde bulunduğu sıkıntılar ve savaşlardan kurtulduğu günlerin habercisi olmasını dileklerini iletti.

Başkan Erdoğan, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(sav)'in, alemlerin Rabbi olan Allah(cc)'ın huzuruna çıktığı gecenin, milletimiz tarafından Miraç Kandili olarak idrak edildiğini, bu ulvi gecenin, insanlığın yükselişinin de gerçekleştiği değerli bir an olduğunu ifade etti ve çünkü, Peygamberimizin büyük bir ihsanla yeryüzüne döndüğünün belirtti.

Sevdiklerinize Ulaşın


Müslüman'a 5 vakit namazın farz olduğu bu gecenin, eşrefi mahlukat olan insanın bir secde ile Yaratan'ına ulaşma ayrıcalığını yakaladığı zaman olduğunu söyleyen Başkan Erdoğan, kavuşmanın da timsali olan bu gecede, kendilerinin de başta hasta ve ihtiyarlar olmak üzere, bizim için vatan savunmasında gözünü kırpmadan vazifesini yerine getiren güvenlik güçlerimizin mensupları ile yakında ya da uzaktaki tanıdıklarımıza telefonla da olsa ulaşmamız gerektiğini ve hal hatır sorup ve hayır dualarının alınması gerektiğini ifade etti.

Başkan Erdoğan, böylelikle, millet olarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirelim, dedi ve böyle değerli bir anın, inşallah insanlığın kaos ve savaş gibi sıkıntılarından kurtulup güzel günlere ulaşmasına vesile olmasını dilediğini söyleyerek bu kutsal zamanın, birbirimizin hayrına dua edip ibadetle huzur bulduğumuz bir gece de olmasını umuyorum. Kandilinizi kutluyorum. Allah'a emanet olun ifadeleri ile sözlerini tamamladı.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat