Başkan Erdoğan’ın Hızına Yetişilmiyor

Ege - Denizli 17 Ağustos 2018 16:47
Videoyu Aç Başkan Erdoğan’ın Hızına Yetişilmiyor
A
a

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, Denizli’nin nabzını tutmaya devam ediyor. Üyelerini ziyaret ederek, işlerinin durumu ile alakalı fikir alışverişinde bulunan Erdoğan, esnafa kulak veriyor.

http://www.denizli.bel.tr/
DTO Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, göreve gelmiş olduğu günden beri üstünde hassasiyet ile durduğu yoğun temas trafiğine, ara vermeksizin devam ediyor. Başkan Erdoğan, Bayramyeri'nde faaliyette olan iş yerlerinin sahipleri ve çalışanları ile buluşarak, işleri ve ne durumda oldukları hakkında bizzat bilgi aldı.

ERDOĞAN: “HER YENİ İŞLETME, YENİ BİR EKMEK KAPISIDIR”

Başkan Erdoğan, DTO Üyesi Gürcan Tekin'in çocukları Gürsel ve Görkem Tekin ile beraber işlettiği Tarihi Bayramyeri Dönercisi’ni ziyarette bulundu. Erdoğan, kısa bir zaman evvel Denizli halkına kapılarını açmış olan aile işletmesinin emekçilerine, görevlerinde kolaylıklar ve helalinden bol kazanç dileğini iletti.

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI’NIN YÖNETİM KURULUNU KABUL ETTİ

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, ziyaretine gelmiş olan DTO Meclis Üyesi Necmi Höke’yi, beraberindeki Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Prof. Dr. Harun Kemal Öztürk, yönetim kurulu üyeleri ve şube çalışanları ile beraber konuk etti ve faaliyetleri ve sektörleri ile alakalı fikir alışverişi yapıldı.

DEGİAD ve ENVER’LİLERİ AĞIRLADI

Başkan Erdoğan’ı ziyaret etmeye gelenlerin içinde Denizli Genç İş Adamları Derneği (DEGİAD) ve Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) Denizli Şubesi Başkanı Mehmet Akgün de vardı. Başkan Erdoğan, konukları ile çalışmaları ve birlikte yürütmeyi önerdikleri projeleri hakkında fikir alışverişi yaptı.

DENİZLİ TELEVİZYONLARINDA GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Başkan Erdoğan, günün sonunda önce Pamukkale TV’de Gündeme Dair isimli programa ardından Deha TV’de Güncel isimli programlara katılarak faaliyetler hakkında bilgilendirme yaptı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat