Başkan Gürlesin’le Buluşmalar Sürüyor

İlçe Haberleri 3 Kasım 2018 11:25
Videoyu Aç Başkan Gürlesin’le Buluşmalar Sürüyor
A
a

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından her ayın ilk pazartesi günü yapılan “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Kasım ayı toplantısı 5 Kasım 2018 Pazartesi günü yapılacak.

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, vatandaşlar ile bir araya gelmek için güzel bir fırsat olan ve halkın derdine derman oldukları geleneksel halk buluşmalarının sürdüğünü ve bu buluşmaya tüm halkın davetli olduğunu ifade etti.
Göreve geldiği günden beri halk il iç içe bir belediye başkanı olan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geleneksel bir hale getirilmiş olan “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” buluşmalarını sürdürüyor. İlki 2017 senesinin Şubat ayında yapılan halk günün bu ayki buluşması 5 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da, YSE yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de yapılacak.

Herkesi Davet Etti

“Halkımızın derdiyle dertleniyoruz” şeklinde konuşan Başkan Gürlesin, İŞKUR temsilcilerinin de hazır olduğu geleneksel halk günü toplantısına tüm Pamukkale halkını çağırdı. Vatandaşların dertlerini, sıkıntılarını bire bir dinledikleri halk gününde, halkın derdine derman olduklarını, ifade eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, halk ile her fırsatta bir araya geldiklerini ama yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması adına her ayın ilk Pazartesi günü halk günlerinde vatandaşları belediyede ağırladıklarını, bu ay ki buluşmada 05 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da yapılacağını, tüm gayret ve çabanın halkın derdine derman olabilmek olduğunu dile getirdi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat