Başkan Güven Destekledi, Biz Yaptık

İlçe Haberleri 8 Ağustos 2018 15:07
Videoyu Aç Başkan Güven Destekledi, Biz Yaptık
A
a

Peygamber sünneti ve ata sporu güreş ile alakalı açıklamalarda yapan Milli Güreşçi Özgür Güllü, Çivril Belediyesi’nin desteğinin çok olduğunu ifade ederek, Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in ilçede güreş sporunun gelişmesi için tüm olanaklarını seferber ettiğini ifade etti.

http://www.denizli.bel.tr/
Milli Güreşçi Özgür Güllü,  peygamber sünneti de olan ata sporu güreş ile alakalı açıklamalar yaptı. Yapmış olduğu konuşmasında Çivril Belediyesi’nin kendilerine katkılarının çok olduğunu ifade ederek,  Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven’in tüm imkânlarını seferber ettiğini, Çivril Belediyesi’nin çok duyarlı davrandığını, çocukların masrafları, mayoları, malzemeleri… hepsini karşıladıklarını,  başarıların da bu şekilde başladığını,  bu imkanların ve motivasyonun sonucunda kendileri de maçlara odaklanarak çok güzel sonuçlar ile döndüklerini ifade etti.

Daha Büyük Başarılar Gelecek

Güllü, Güreşin yalnızca spordan ibaret olmadığını vatana millete hayırlı genç nesillerin yetişmesini de desteklediğini dile getirdi ve Çivril olarak güreşteki başarılardan bahsetti. Güllü,  burada herkesin başarısının olduğunu,  bilhassa başkanın maddi manevi arkalarında olmasının başarı getirdiğini,  daha ilk denemede Sarayköy, Kale, Acıpayam gibi güreşte ciddi hamleler yapmış olan ilçeleri geride bırakıp şampiyon olduklarını, Ankara ilinde yapılacak olan şampiyonada Denizli’yi en güzel şekilde temsil edeceklerini, Türkiye Şampiyonları, Dünya Şampiyonlarını çıkartacak çalışmalar yapıldığını, burada çok güzel bir temel attıklarını, nasıl çalışmalar olması gerektiğini gündemde tuttuklarını,  ve bir defa daha Başkan Gürcan Güven’e güreşe olan desteklerinden ötürü teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat