Başkan Subaşıoğlun'dan Öğretmenlere Hediye

Okunma: 1622
Ege - Denizli 24 Kasım 2016 16:40
Videoyu Aç Başkan Subaşıoğlun'dan Öğretmenlere Hediye
A
a

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle okulları ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, öğretmenler gününü kutladığı öğretmenlere günün hatırası olarak karanfil ile isimlere özel olarak hazırlanan USB bellek hediye etti.

http://www.denizli.bel.tr/

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, 24 Kasım 1928 yılında ‘Başöğretmen’ ünvanının verilmesiyle birlikte her yıl 24 Kasım, öğretmenler günü olarak kutlanıyor. Bu çerçevede Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Nevzat Erten ile Durmuş Ali Çoban Anadolu Liseleri’nde öğretmenleri ziyaret etti. 

Başkan Subaşıoğlu, öğretmenlerle uzun süren bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Subaşıoğlu, “24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bugün öğretmenlerimizle bir aradayız. Tabi her öğretmenimiz bizim için özeldir. Öğretmenlerimiz yeni bir neslin yetişmesinde büyük sorumluluk üstlenirler. Bende öğretmen bir ailenin ferdiyim. Annem ve babam da öğretmendi. Öğretmenlerimizin üstlendikleri sorumluluğun farkındayız. Kendilerine duyduğumuz derin sevgi ve saygı var. Bu düşüncelerle öğretmenler gününüzü kutluyorum” dedi. 

Başkan Subaşıoğlu, ziyaret sonunda öğretmenlere günün hatırası olarak karanfil ile isimlere özel olarak hazırlanan USB bellek hediye etti.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat