Başkan Tefenlili Borsalar Konseyi’nde

Ege - Denizli 17 Mayıs 2018 14:18
Videoyu Aç Başkan Tefenlili Borsalar Konseyi’nde
A
a

DTB Başkan İbrahim Tefenlili liderliğinde Odalar ve Borsalar Birliği’nin Ankara ilinde yaptığı 74. Genel Kurulu’na katıldılar.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Ticaret Borsası (DTB) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve DTB’nin Genel Kurul Delegeleri; Halil Pekdemir, Yüksel Tanrıkulu, Özay Tanrıverdi, Ömer Lütfi İnamlıca ile DTB Genel Sekreteri Ali Şahin Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ankara ilinde yapılan 74. Genel Kurulu’na katılımda bulundular.
 
TOBB Genel Kurulunda, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel İdare Kurulu ve konsey seçimi gerçekleştirilirken, mevcut Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu tekrardan Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. DTB Başkanı İbrahim Tefenlili ise Borsalar Konseyi’ne seçildi.

VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN

TOBB’da gerçekleştirilen seçim hakkında konuşan DTB Başkanı Tefenlili Delegeler ile beraber demokratik haklarını kullanmak için Ankara’ya gidip TOBB Genel Kurulunda oylarını kullandıklarını, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu tekrardan başkan seçmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da dediği gibi; hedeflerinin büyük olduğunu, Türkiye’nin sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacağını, bunun için iş dünyası olarak var güçleri ile çalışacaklarını ve Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkanlığı’nın ve yeni Yönetim Kurulu’nun vatana millete hayırlı olmasını dilediğini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat