Başkan Üstek’ten Sürpriz Karar

Ege - Denizli 13 Eylül 2018 15:52
Videoyu Aç Başkan Üstek’ten Sürpriz Karar
A
a

Yeşil – beyazlılarda 1 hafta sonra yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde Başkan Üstek’ten sürpriz bir karar geldi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizlispor’da 20 Eylül tarihinde yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde camianın önde gelenlerinin desteğini almış olan Başkan Mustafa Üstek, sağlık sorunları nedeni ile tekrardan aday olmayacağını ilan etti.

Daha evvel adaylık için açık kapı bırakarak geçtiğimiz günlerde Denizli protokolünün yer aldığı toplantıya katımış olan Başkan Üstek, görevi bırakacağını ifade ederek sürpriz bir kararı ilan etmiş oldu.

Konu Para Değil

Başkan Mustafa Üstek yapmış olduğu açıklamasında, sağlık sorunlarından ötürü kesinlikle kongrede aday olmadığını, Denizlispor’la uğraşmaktan sağlık sorunları ile ıilgilenemez olduğunu, zaman zaman sağlık randevularına yetişemediği bile olduğunu, gelecek kişilere destek olacağını, konunun kesinlikle para olmadığını, kongrede aday çıksa da çıkmasa da kendisinin aday olmayacağını, artık görevi bıraktığını ve kongrede yeni isimlerin bulunması gerektiğini belirtti.

Lisans Telaşı Devam Ediyor

Bu arada spor Toto 1. Lig'de henüz Ulusal Kulüp Lisansı'nı yenileyememiş olan Denizlispor, 17 Eylül'e dek 1 milyon 240 bin TL tutarındaki kesinleşen eski borcunu kapatarak 3 puan silme cezasından kurtulmak istiyor. Denizlisporlu yöneticiler, lisans ile alakalı dün eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Vali Hasan Karahan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan liderliğinde toplantı yapmışlar ve şehrin önde gelenlerinin de takıma destek olacağı ifade edilmişti.


 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat