Başkan Zolan’a Katar’dan Misafir

Ege - Denizli 9 Ağustos 2018 11:20
Videoyu Aç Başkan Zolan’a Katar’dan Misafir
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Katarlı heyetin Başkan Zolan’ı ziyaret ettiği ifade edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Katar'dan Denizli iline gelmiş olan Afrika Teknokent Başkanı Osama Rais, Retaj Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Bin Johar Al Mohammed ve beraberindeki heyet Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a ziyarette bulundu.
 
Bir dizi ziyaret ve program için Katarlı heyet Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret ettiler. Ziyarette, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da başka Milletvekili Şahin Tin de hazır bulundu.

İlişkiler Önemli

Denizli ilinin başta sanayi sektörü olmak üzre mühim turizm değerlerine sahip olduğunu ifade eden Rais, iki ülke arasında meydana gelen ekonomik ilişkilerin önemini dile getirdi. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise ziyaretten memnun olduğu ifade ederek, Katar ile Türkiye arasındaki sosyal, kültürel ve ekonomik münasebetlerin daha da gelişmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını, kendilerinin de ellerinden  gelen her şeyi yapacaklarını, iki ülke arasındaki bu tip münasebetlerin halklara da olumlu bir şekilde yansıyacağını söyledi.
 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Katarlı heyetin ziyaretinin anısına Al Mohammed’e çeşm-i bülbül armağan etti.  Afrika Teknokent Başkanı Osama Rais, Retaj Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Bin Johar Al Mohammed hediyeden ötürü Başkab Zolan’a teşekkürlerini sundu.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat