Başkan Zolan Çivril'de Halkla Buluştu

İlçe Haberleri 28 Eylül 2018 12:03
Videoyu Aç Başkan Zolan Çivril'de Halkla Buluştu
A
a

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril’i ziyaret edip vatandaşlar ile bir araya geldi.

http://www.denizli.bel.tr/
Çivril’de düzenlenmiş olan TOKİ konutları kura çekilişine katılımda bulunan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril Belediyesini de ziyarette bulundu. Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven ziyaret sırasında yapmış olduğu konuşmasında, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından Çivril'e ayrı bir önem verildiğini belirterek, şahsı ve ilçesi namına teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesince  yapılan alt yapı, üst yapı, parklar, kapalı yüzme havuzu gibi yatırımların değerinin devasa rakamlara ulaştığını belirtti.

"Çivril inşallah kendi kabuğuna sığmayacak"

Başkan Osman Zolan, Çivril'i tanıyamayacaklarını, örnek bir ilçe olacağını, Çivril’in, alt ve üst yapısı ile sıcak asfaltları ve kaldırımları ile pek çok güzelliklerin ortaya konduğu bir yer olduğunu, yenilenen parklarıyla, kapalı yüzme havuzu ile ve pek çok hizmetlerle çok müthiş güzellikler yapıldığını, Büyükşehirin bir yandan, Çivril Belediyesinin bir taraftan, hükümetin bir taraftan Çivril’de birçok güzellikleri başardıklarını, Çivril’in kendi kabuğuna sığmayacağını, şu anda Ege'de, alt ve üst yapısı ile sosyal tesisleri ile sağlık tesisleri ile pek çok ihtiyaçlarını karşılamış durumda ve örnek bir ilçe olduğunu belirtti.

Vatandaşlarla kucaklaştı

Çivril Belediyesini ziyaret ettikten sonra TOKİ'nin kura çekilişine katılmış olan Başkan Osman Zolan ardından pazarda esnaf ile buluştu ve Kızılay'ın Çivril ilçesinde yaptığı aşure hayrına da katıldı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat