Başkanlık sorusuna cevap verdi

Ege - Denizli 5 Haziran 2018 16:36
Videoyu Aç Başkanlık sorusuna cevap verdi
A
a

Denizli'de bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli'ye gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi adının Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile geçmesi konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 10 Haziran Pazar günü Denizli'ye gelerek miting düzenleyeceğini söyleyen Zeybekci, bu konuda bütün hazırlıklarını tamamladıklarını dile getirdi.

Denizli'de bulunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi son günlerde adının Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Başkanlığı ile geçmesi hususunda bir takım açıklamalar yaptı. Bu haberlerin asılsız olduğunu söyleyen Zeybekci, ne Denizli ne de İzmir Belediye Başkanlığı için aday olmayacağını yineledi.
 


Zolan yerine Zeybekci

Zeybekci, "Biz her zaman değişim ve dönüşümden yana olduk. Her zaman Denizlimin tadı damağında kalmıştır. Bunu zaten herkes biliyor. Denizli ya da İzmir'den aday olmam konusunda bir gelişme bulunmamaktadır. Tek düşüncem kabrimin Denizli'de olmasından yanadır." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 24 Haziran seçimleri çerçevesinde Denizli'de 29 Ekim Bulvarı'ndaki mitingde halka sesleneceğini belirten Zeybekci, Başkan Osman Zolan ile birlikte hazırlıklarını tamamladıklarını yineledi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Mesut 6 Haziran 2018 00:15

Tekrar aday olsaniz hele izmmirden cok super olurdu kaleyi yikadardiniz bu kabiliyet var sizde bakan bey

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat