Başvurular 25 Kasım 2016’da Son

Okunma: 1730
Ege - Denizli 12 Kasım 2016 14:41
Videoyu Aç Başvurular 25 Kasım 2016’da Son
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile PAÜ Münazara Kulübü ortaklığında düzenlenecek Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası müracaatları başladı. 2-3-4 Aralık’ta gerçekleştirilecek turnuva için başvurular 25 Kasım 2016’da sona erecek.

http://www.denizli.bel.tr/

Gençler münazara turnuvasında buluşacak

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Münazara Kulübü işbirliğinde, bu yıl 5’ncisi düzenlenecek "Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası" için müracatlar başladı. 2- 3-4 Aralık 2016’da PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan münazara turnuvasına katılmak isteyen okullar https://denizlimunazara.wordpress.com adresinden müracaat edebilecek. 25 Kasım 2016 Cuma günü başvuru işlemleri sona erecek olan Denizli 5. Geleneksel Liselerarası Münazara Turnuvası’nda gençler belirlenen konularda beyin fırtınası yapacak.

Ödül töreni 4 Aralık’ta

2 ve 3 Aralık 2016 tarihinde PAÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi A blok’da yapılacak olan turnuvanın kapanış programı ve ödül töreni 4 Aralık 2016’da PAÜ Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek. Turnuvada dereceye giren takım ve en iyi konuşmacı ödüllendirilecek; ayrıca tüm katılımcılara sertifika verilecek.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat