Birlikte Bereketli Bir İftar

Ege - Denizli 18 Mayıs 2018 12:28
Videoyu Aç Birlikte Bereketli Bir İftar
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı süresince her gün bir mahallede yapılan iftar sofrası Merkezefendi Mahallesi'ne kuruldu.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Ayı süresince her gün değişik bir mahallede yaptığı iftar sofrasının ilk durağı Merkezefendi Mahallesi’ydi. Ramazan ayının vazgeçilmezi olan mahalle iftarına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan ve AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz katılımda bulundu.
 
Mahalle sakinleri ile bir bir selamlaşıp, ramazanlarını kutlayan Başkan Osman Zolan, burada yapmış olduğu konuşmasında, Allaha hamdolsun, 11 ayın sultanı ramazana kendilerini bir defa daha kavuşturduğunu, Ramazan ayı vesilesiyle bu güzelliklerin artarak devam etmesini, ilk günkü gibi son güne kadar aynı biçimde sağlıklı huzurlu güzel bir ramazan geçirmelerini temenni etti.
 

“Denizlimizde güzel işlerin altına imza atıyoruz "

 
Başkan Zolan, Denizli’de güzel işler yaptıklarını, 29 Ekim Bulvarı’nın karşısında, hep istenen ve içinde 112 Acil Sağlık, UMKE ve Aile Sağlığı Merkezi (ASM) olan sağlık tesisinin tamamlandığını ve çok güzel olduğunu, kısa zamanda hizmete alacaklarını, şimdiden herkese hayırlı ve uğurlu olmasını,  bunun yanında yine aynı bölgeden zahire pazarına kadar 30 metre genişliğinde yeni bir yol açtıklarını, bu yolun da mahalleyi daha güzele taşıyacağını, halka verdikleri sözleri yerlerine getirmeye devam ettiklerini belirtti.
 

İftar geleneği sürüyor

 
AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise, Denizli'de mahalle iftarları geleneğini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve birimine teşekkür edip, ramazanın tüm İslam aleminin birlik ve beraberliğine vesile olması dilediklerini iletti. Kudüs'te meydana gelen acılara dikkatleri çeken Filiz, bu ramazanın herkesin hayatında yeni bir başlangıç olmasına vesile olmasını diledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat