Bizi Biz Yapan Değer

Okunma: 2571
Ege - Denizli 14 Haziran 2018 12:11
Videoyu Aç Bizi Biz Yapan  Değer
A
a

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ramazan Bayramından önce belediye personeliyle bayramlaşıp herkese sevdikleri ile beraber güzel bir bayram geçirmesi dileklerini iletti.

http://www.denizli.bel.tr/
Başkan Zolan, Ramazan Bayramından önce Büyükşehir Belediyesinin merkez ve şehrin farklı noktalarındaki hizmet birimlerinde personel ile bayramlaştı. Başkan Osman Zolan'ın yanında, Genel Sekreter Mustafa Ünal, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Değirmenci, DESKİ Genel Müdürü Mahmud Güngör, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Aytaç Turgut ve Ali Aydın da vardı.

 
Başkan Zolan, personelin bir bir bayramlarını kutlayıp, herkesin sevdikleri ile beraber güzel bir bayram geçirmeleri dileklerini iletti. Bayramların bizi biz yapan değerlerden olduğunu, tüm sevdikleri ile beraber güzel bir bayramın olmasını, dünyanın bir koşturmaca içinde olduğunu, hele bu zamanda hızlı bir tempoda yaşandığını, bayramların nefes alma anları olduğunu, herkesin sevdikleri ile bir araya gelmesini, onlar ile sohbet etmesini, yaşlıları unutmamasını, hastaları ziyaret etmesini, hakkın rahmetine kavuşan ecdadın da mezarlarına ziyarette bulunulmasını dile getirdi.
 

"İlk adımı atan kazançlı çıkacaktır"

 
Kimsenin kimseye dargın kalmaması gerektiğini belirten Osman Zolan, dargınların barışmak için ilk adımı atma noktasına yarışması gerektiğini, ilk adımı atanın kazançlı çıkacağını, seyahat edecek olanların yollarda dikkatli gitmesi ve kurallara uyması gerektiğini, bu duygular ile herkesin bayramını kutladığını sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat