Bu Ayıp, Ben Ülkücüyüm Diyene Yeter!

Türkiye 2 Kasım 2018 15:39
Videoyu Aç Bu Ayıp, Ben Ülkücüyüm Diyene Yeter!
A
a

Dava uğruna çekmediği kalmayan ve sonunda kanser illetine yakalanan Erdoğan Yaman’ın, ağrıları dayanamayacak seviyeye geldi.

http://www.denizli.bel.tr/
Sivas Ülkücü Memurlar Derneği Başkanıyken 12 Kara Eylül’de göz altına alındıktan sonra yargılandı ve 12 sene hapse mahkum oldu. Tahliyesinin ardından kamu hizmetlerinden men edildi. Çorum’a gözetim altına alınmak için 6 sene mecburi ikamete tabi tutuldu.

Gözetim süresi sona eren Yaman, Muğla’ya göç etti. Tüm hakları elinden alındığından yalnızca bir mermer ocağında iş buldu. Ve amansız bir hastalığa yani kanser illetine yakalandı. Ardından tedavi görmeye başladı. Tedavi tam cevap veremediğinden ağrıları çoğaldı ve yatağa düştü. Ve 5 yıldır da yatağa bağlı bir şekilde ve yatalak yaşamaya çalışıyor.

Dava Arkadaşlarından Yardım Bekliyor

Gün geçtikçe ağrıları artan Erdoğan Yaman’ın tedavisi için kemiklerinin içinin boşaltılarak kemik içine montalama yapılması gerekmekte. Bu işlem içinde çok az bir paraya ihtiyaç duyulmasına rağmen maddi durumu elvermeyen aileye ülküdaşlık hukukunu bilenlerin yardımcı olması talep ediliyor.

Ülkücü doktorlardan da tedavisi için yardım talep eden Erdoğan Yaman’a bakalım kaç ülkücü sahip çıkacak.  Ülküdaşına elini uzatacaklar için iletişim telefonu: 0505 633 66 03
Hesap No: TR 1400 1110 0000 0000 4214 1712
Finansbank
Nanifer Yaman ( eşi) 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat