Bunun Da Üstesinden Geleceğiz

Ege - Denizli 11 Ağustos 2018 18:09
Videoyu Aç Bunun Da Üstesinden Geleceğiz
A
a

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, 22. Kaledavaz Biber Festivali’ne katılımda bulundu. Burada stantları da gezen ve vatandaşlar ile sohbetler eden Milletvekili Şahin Tin, festivalin açılışında konuştu.

http://www.denizli.bel.tr/

“KALE HEP YANIMIZDA OLDU

 
Kale halkının her daim AK Parti’nin yanında olduğunu ifade eden Milletvekili Şahin Tin, Kale’nin hak ettiğini aldığını, Kalelilere teşekkür ettiğini, Kale’ye güzel hizmetlerin getirildiğini,  bundan sonra da Kale ne istiyorsa vermeye devam edeceklerini,  çünkü kendilerinin bunu hak ettiğini, Kale’nin çalışkan insanlarının, her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ettiğini ifade etti.
 

“EKONOMİMİZE SALDIRIYORLAR

 
Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin çok sıkıntılı dönemlerden geçtiğini, son 5-6 senedir her türlü kötülüğü yapmaya çalıştıklarını ve devam etiklerini, Gezi olayları ile yargı darbesi ile, medya darbesiyle bu ülkenin üstünde oyunlar oynamak isteyenlerin çıktığını, ama halkın desteğiyle bunların hepsinin bertaraf edildiğini, 15 Temmuz darbe teşebbüsünde de aynı oyunu oynamaya çalıştıklarını, ama halkın, kahramanca, yiğitçe, cesurca bir karşı duruş sergileyip, oyunlarını bozduğunu belirtti.
 

“BİR OLALIM, DİRİ OLALIM, İRİ OLALIM

 
Türkiye’nin yeni bir saldırıyla karşı karşıya olduğunu dile getiren Milletvekili Şahin Tin, şu anda ekonomik darbe teşebbüsünde bulunduklarını, ekonomiyi bozmaya çalıştıklarını, Doları yükseltmek istediklerini,  altını fahiş fiyatlara getirmek istediklerini tüm bunlara beraber, toplum olarak engel olmamız gerektiğini, hep beraber bunun da üstesinden geleceklerini, bu belayı da savacaklarını, Amerika’sı da, batısı da, kuzeyi de, güneyi de, her nereden gelirse gelsin, bu saldırıları alt edeceklerini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
zülfü 12 Ağustos 2018 08:16

kiminle savaCakasını z şakk şakcılarınızla birlikte memlejetin ıRZInza gecip servetlerinize servet kattınız ahrette yANIŞINIZI BÜYÜK KEYİFLE İZLCEYECEM

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat