Büyükşehir'de Şimdi Kış Sporları Zamanı

Okunma: 942
Ege - Denizli 15 Eylül 2018 11:49
Videoyu Aç Büyükşehir'de Şimdi Kış Sporları Zamanı
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük küçük herkese spor yaptırmak amacı ile düzenlenen Kış Spor Okul kayıtları başlatılıyor. 

http://www.denizli.bel.tr/
17 Eylül 2018 Pazartesi gününde başlayacak olan kayıtlar Denizli Büyükşehir Belediyesi Merkez Spor Salonu yanındaki Spor Merkezi, Yenişehir Spor Merkezi ile İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilecek. Bilhassa çocukların ve gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimleriyle sosyalleşmelerine katkıda bulunmak bunun yanında yeteneklerini ortaya çıkarmak amacı ile sunulmuş olan Kış Spor Okulları çerçevesinde bu dönem atletizm, badminton, bale gibi pek çok alanada ücretsiz eğitimler verilecek. Spor yapma talebi olan vatandaşlara tercih edecekleri branş için gerekli olan malzemeler de yine Belediye tarafından ücretsiz bir şekilde sağlanacak.
 

Başkan Osman Zolan’dan davet

 
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli iline kazandırılmış olan modern spor tesislerinin 7’den 70’e herkese hizmet verdiğini ifade ederek  şehir merkezi ile ilçelerde bu sene hizmete alınmış olan 7 kapalı yüzme havuzu tesislerinde yalnızca yüzme sporu değil diğer salon sporlarının da yapılacağını dile getirdi. Başkan Osman Zolan, Şehirde her yaştan vatandaşın istediği spor branşını yapması amacı ile Büyükşehir Belediyesi olarak tüm olanakları seferber ettiklerini, sağlıklı nesillerin yetişmesi namına sağlıklı toplumların yolunun sporla barışık bir toplum olmaktan geçtiğini, tüm hemşehrileri tümüyle ücretsiz Kış Spor Okullarında spor yapmaya davet ettiğini dile getirdi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat