Büyükşehir Tiyatrosu Artık Elinizin Altında

Ege - Denizli 6 Kasım 2018 16:34
Videoyu Aç Büyükşehir Tiyatrosu Artık Elinizin Altında
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını takip etmek isteyenler için yeni bir internet sitesi ile merhaba dedi.

http://www.denizli.bel.tr/
Bu siteden sanatseverler sahnelenecek oyunlar ile alakalı ayrıntılı bilgiye ulaşabilecekleri gibi, diledikleri oyunu seçip rezervasyon işlemlerini uzaktan internet erişimiyle kolay bir şekilde yapabilecekler.
 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, şehrin kültür ve sanat hayatına zenginlik katmayı sürdürüyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, oyunlarını ve programlarını takip etmeyi isteyen sanatseverler için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresinden hizmet sunuyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu aylık programına internet sitesinden erişebilme imkanı olan vatandaşlar sitede bunun yanında oyunlar ile alakalı detaylı bilgiye, oyuncu profilleri ile alakalı bilgilere de ulaşabiliyorlar. Ayrıca sanatseverler diledikleri oyunu seçip rezervasyon işlemlerini de aynı site üstünden yaparak, e-bilete sahip olabilecekler.
 

Büyükşehir tiyatrosu Kasım ayı programı

 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosunda Kasım ayı programındaysa "Bir Deli’nin Hatıra Defteri" ‘Kahvede Şenlik Var’‘Söz Sende’ ve ‘Kamyon’; Genç Denizli Tiyatro Kulübündeyse ‘Kadın Hikâyeleri’, ‘Dünyanın Ortasında Bir Yer’ ve ‘Tartuffe’ oyunları ile Denizlililer için sahne alacak. Program hakkında detaylı bilgi, rezervasyon ve e-bilet işlemleri yapmak için http://tiyatro.denizli.bel.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat