CHP MYK'sı Yenilendi

Siyaset 11 Ağustos 2018 10:11
Videoyu Aç CHP MYK'sı Yenilendi
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi'nde, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) yenilendi. CHP Genel Sekreterliği içinse Akif Hamzaçebi görevlendirildi. Gülizar Karaca Doğa hakları sorumlusu oldu.

http://www.denizli.bel.tr/
CHP’de kurultay yapmama kararının ardından MYK yenilendi. Denizli Milletvekili Gülizar B. Karaca Doğa Hakları sorumluluğuna getirildi. 24 Haziran tarihinde yapılmış olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimlerinin ardından olağanüstü kurultay tartışmaları yaşanan CHP'de, MYK yenilendi. CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi oldu.

MYK’da yeni görevler şu şekilde oldu

AR-GE bilim yönetim ve kültür platformu ile Fethi Açıkel görevlendirilirken, basınla ilişkiler ve kurumsal iletişime Tuncay Özkan, Bilgi ve İletişim Teknolojileri görevine Onursal Adıgüzel, Dış İlişkilere Ünal Çeviköz, Doğa Haklarına Gülizar Biçer Karaca, Eğitim politikalarına Yıldırım Kaya, Ekonomi politikaların - parti sözcülüğüne Faik Öztrak, Gençlik Politikalarına Yunus Emre, Halkla ilişkilere Gamze Akkuş İlgezdi, Hukuk politikalarına Muharrem Erkek, İdari ve Mali İşlere Bülent Kuşoğlu, İnsan Haklarına Gökçe Gökçen, İşçi sendikaları-meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine Veli Ağbaba, İşveren sendikaları/ kuruluşları ve esnaf odaları ve sosyal politikalara Aykut Erdoğdu, Kadın politikalarına Lale Karabıyık, Parti örgütü ve örgüt yönetimlerine Oğuz Kaan Salıcı, Tarım politikalarına ve tarım örgütlerine Orhan Sarıbal, yerel yönetim politikalarına Seyit Torun,  genel sekreter ise M. Akif Hamzaçebi oldu.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat