Çivril’de Çalışmalar Hiç Durmuyor

İlçe Haberleri 14 Eylül 2018 20:02
Videoyu Aç Çivril’de Çalışmalar Hiç Durmuyor
A
a

Çivril Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olan ekipler, ilçenin değişik  noktalarında kilit parke taşı döşeme çalışmalarına tüm hızla devam ediyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli ilinin Çivril Belediyesi, ilçe çapında çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. Belediye ekiplerinin dur durak bilmeden göstermiş oldukları çalışma performansı ile Çivril modern bir görünüme kavuşuyor.

Bu çerçevede geçen hafta Çivril Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Sarılar Mahallesi’nde başlatılmış olan kilit parke taşı döşeme çalışmalarına ara verilmeden devam ediliyor.

Yazın Tozdan Kışın Çamurdan Kurtulacak

Sokakları yazın tozdan ve kışın çamurdan kurtarılması amacı ile için yoğun bir çalışma harcadıklarını dile getiren Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, Sarılar Mahallesinin de artık toz ve çamurdan kurtulacağını, Mahallenin tüm yollarına bordür ve parke taşı döşediklerini, Sarılar Mahallesinde tozlu ve çamurlu hiçbir yerin kalmayacağını, ekipler ile sırası ile tüm mahallelere hizmetleri götürdüklerni ve götürmeye dde evam edeceklerini, bu şekilde Çivril’in artık eskisinden daha güzel olacağını, vatandaşlar için ellerinden geleni yaptıklarını, kendilerine bu ilçeyi emanet eden vatandaşların bu emanetlerine layık olabilmek için var güçleri ile çalıştıklarını ve daha da çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat