Çivril Halkına Güzel Bir Hediye

İlçe Haberleri 11 Nisan 2018 14:25
Videoyu Aç Çivril Halkına Güzel Bir Hediye
A
a

Antalya ilinde organize edilen 3. Uluslararası Alperen Atabay Türkiye Açık Kick Light branşında Çivril’den büyük başarı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli ilinin, Çivril ilçesi Ömer köy mahallesinde Çivril Belediyesi’nce maddi ve manevi bir şekilde desteklenen Özkan Öz 3.'lük madalyası için mücadele etti.

05-08 Nisan tarihlerinde Antalya ilinde organize edilen 3. Uluslararası Alperen Atabay Türkiye Açık Kick Light branşında 3.'lük madalyasını kazandı. Antalya’daki Turnuvaya 34 ülkeden 3 bin civarı sporcu katıldı ve ter döktü.

ÇİVRİL BELEDİYESİNİ TEMSİL EDİYORUM


3.’lüğü kazanan Özkan Öz;  turnuvada Çivril Belediyesini temsil ettiğini, amatör geçmişinde ve derecelerinden dolayı federasyonun kabul etmesi ile beraber Türkiye Kick Boks maçını yapmaya hak kazandığını belirtti ve desteklerinden dolayı Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan GÜVEN ve ekibine teşekkür ettiğini dile getirdi.

HEDEF ÇOK DAHA BÜYÜK


Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, sporcuları Özkan Öz’ün evvelki senelerde yapılan turnuvalarda birinciliklerinin bulunduğunu, ilçenin onur kaynağı olan sporcu Özkan Öz’ün haziran ayı içinde Elazığ ilinde yapılacak olan Türkiye Kick Boks şampiyonasında Çivril’i temsil edeceğini ve desteklerinin her zaman onunla olacağını ifade ederek, tüm Çivril olarak sporcularımızın her zaman arkasındayız.. sözleri ile cümlesini tamamladı.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat