Çocuklar Eğlenirken Öğreniyor

Okunma: 5970
Ege - Denizli 9 Temmuz 2018 16:34
Videoyu Aç Çocuklar Eğlenirken Öğreniyor
A
a

Denizli ilinin 10 ayrı bölgesinde hizmet sunan Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezleri, 8-14 yaş arasında olan çocukların yaz tatillerini daha güzel ve verimli geçirmeleri için değişik kurs ve etkinlikler ile hizmet sunuyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezleri, yaz tatili süresince 8 - 14 yaş arasında olan çocuklara çeşit çeşit kurs ve etkinlikler ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu çerçevede Mehmet Akif Ersoy, Fatih, Karaman, Kayıhan, Sevindik, Yenişehir, Gökpınar, Anafartalar, Aktepe ve Atalar Sosyal Etkinlik Merkezi’nde çocuklar sene boyu değişik kurs ve etkinlikler ile hem öğreniyorlar hem de eğleniyorlar. Sosyal Etkinlik Merkezlerinde çocuklara el becerileri, müzik ve ritim, eski Türk çocuk oyunları, boyama, tarihe yolculuk, İngilizce, matematik, film ve kitap okuma kulüplerinin yanında , tangram, su doku, mangala, halk oyunları, münazara, değerler eğitimi, satranç, drama ve Kuran-ı Kerim’le temel dini bilgiler eğitimleri de verilmekte.
 

Kişisel gelişimlerine katkı

 
Konu ile alakalı konuşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, sene boyunca yorulmuş olan çocukların tatillerini hem eğlenceli hale getirerek, hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile şehrin 10 farklı bölgesindeki sosyal etkinlik merkezlerimizde hizmet verdiklerini, çocukların kendilerinin yarınları ve geleceği olduğunu, onlar için ne yapılsa az olduğunu ve tüm çocuklara eğlenceli bir yaz tatili dilediğini ifade etti.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat