Dağdeviren Merkezefendi'ye Talip

Ege - Denizli 20 Ekim 2018 13:12
Videoyu Aç Dağdeviren Merkezefendi'ye Talip
A
a

2019 Yılında yapılacak olan yerel seçimler için aday adayları belli olmaya başladı. MHP’ninde ilçeler için aday adayları belli oluyor.

http://www.denizli.bel.tr/
2018 Haziran ayında yapılan genel seçimlerin ardından, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için tüm partiler belediyeler için aday adaylarını belirliyor.
Denizlide de belediyeler için yapılacak olan seçimlerde yarışacak olan adaylar gün be gün aday adaylıklarını açıklıyorlar. Önümüzdeki yıl yapılacak olan yerel seçimlerdede MHP'de de Belediye Başkanlığı için adaylar belirleniyor.
Bu aday adayları içinde Merkezefendi İlçesi Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu Fırat Dağ devirende açıkladı.

MHP’de 2009 – 2014 Denizli Merkez İlçe Başkanlığı yapan, Fırat Dağdeviren  2019 yerel seçimlerde Merkezefendi  Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğu, mevcut ilçe başkanının da aday adayı olduğu seçimde ülkücü hareketin içinde yetişmiş Dağdeviren, adaylık için daha şanslı görünüyor. Denizli'de Merkezefendi Belediyesi için yapılacak seçim maratonunda yarışacak olan Dağdeviren, uzun yıllar MHP camiası içinde yetişmiş ve verilen görevleri yapmış, şimdide yeni göreve talip olmuştur.

Fırat Dağdeviren...

Fırat Dağdeviren; ‘’Partim beni aday olarak gösterirse elimizden geleni değil, bütün şartlarımızı zorlayarak üzerime düşeni yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu kulvarda da partimin gittiği yol doğrultusunda halkıma hizmet vermek için özveri ile gayret sarfedeceğiz.’’ dedi.

Dağdeviren sözlerine şöyle devam etti  ’’2009 – 2014 yılları arasında görev yaptığımız o dönem en zor dönem olmasına rağmen görevimizi başarılı bir şekilde yaptığımıza inanıyorum. Bu kutsal görev bana layık görülürse Merkezefendi  Belediye Başkanlığını kazanıp, İlçe halkına en iyi şekilde hizmet ederken, Üç Hilal’i de burçlara dikeceğiz.’’ dedi.


 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Mehmet Ali yılmaz 20 Ekim 2018 14:39

Sayın başkanım secimi kazanmak İcin ben ve ekibim senin emrindeyiz hayırlı olsun eskigünlerdeki gibi

1 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat