Daha Temiz Bir Acıpayam İçin

İlçe Haberleri 13 Haziran 2018 14:05
Videoyu Aç Daha Temiz Bir Acıpayam İçin
A
a

Acıpayam Belediyesince ilçenin bazı yerlerine ayaklı çöp kutularından bırakıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Acıpayam Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce ilçesinin ana arterlerindeki kaldırımlara sallama çöp kovası montelenmeye başlandı ve bu uygulama çok takdir topladı.
 

Daha temiz bir Acıpayam  için gece gündüz demeden çalışan Temizlik İşleri Müdürlüğü, tüm mahalleleri sokak sokak dolaşıp çöplerin toplanmasından başka yeni çöp konteynerları ve sallama kovalar montelemeye başladı.
 

Belli Yerlere Çöp Kutusu

 
Amaçlarının daha temiz bir Acıpayam olduğunu ifade eden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, eskiyen kutuların sökülüp yenileri ile değiştirilirken, bir taraftan da yeni çöp kovalarının monte edildiğini, belirli aralıklar ile yerleştirilmiş olan kovaların caddelerin temizliğine ayrı bir önem kattığını, kaldırımlara vidalar ile sabitlenen kutuların içerisinde birikmiş olan çöplerin, gün içinde sık sık boşaltılıp, toplama merkezine taşındığını, vatandaşların temizlik ile alakalı kendisine düşen görevleri yapması gerektiği, herkes evinin önünü temiz tutması gerektiğini,  aynı titizliğin dış çevreye de gösterilmesi gerektiğini söyledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat