Davulcu,''Görevden Alınmadım, İstifa Ettim''

Okunma: 4984
Ege - Denizli 17 Kasım 2017 12:20
Videoyu Aç Davulcu,''Görevden Alınmadım, İstifa Ettim''
A
a

Davulcu,''Görevden Alınmadım, İstifa Ettim''

http://www.denizli.bel.tr/
Son 2 yıldır Milliyetçi hareket Partisindeki ihraçlar, görevden alınmalar ve istifalar bir türlü durmak bilmiyor.

MHP’de en çok ihraçların ve istifaların yaşandığı İllerin başında Denizli geliyor. Denizli’nin bir çok ilçelerinde, ilçe başkanlarının görevden alınmasıyla boşalan koltukların yerine yapılan atamalarda çare olmadı.
16 Nisan refarandumundan sonra Denizli’nin birçok ilçesine yapılan atamalardan biriside Buldan İlçesine atanan Orhan Davulcu olmuştu.

Buldan İlçe Başkanı olan Davulcu, genel başkan Devlet Bahçeli’nin Salı günü yaptığı grup toplantısında biz,’’2019’da da Adalet ve Kalkınma Partisi ile yan yana duracağız, birlikte mücadele edeceğiz’’ demesinden sonra, ilçe başkanlarının mevcut huzursuzlukları iyice gün yüzüne çıktı.

Buldan İlçe Başkanı, AKİSHABER’e yaptığı açıklamada:’’Ben huzursuzluğumu İl Başkanı Cafer Birtürk’e sözlü olarak dile getirdim ve istifa edeceğimi söyledim. İstifa etmemin sebebinin de Ülkücülerin ve Türk Milliyetçilerinin artık MHP’de yeri olmadığını bu şekilde MHP’de siyaset yapamayacağımı kendisine anlattım. Bunu söyledikten sonra Cafer Birtürk  benim ilçe başkanlığından alındığımı ve kendisinin aldığını söylemiştir.  Birtürk, Buldan’da yaşanan her konuda yalan söylediği gibi bu konuda da yalan söylüyor. Benim istifa edeceğimi söylememin ardından şark kurnazlığı yaparak beni görevden aldığını söylemiş. Ayrıca daha önce Buldan’da 209 kişinin istifa etmediğini bunların yalan olduğunu dile getirmişti. Buldan’da Milliyetçi Hareket Partisi’nden 209 kişide gerçek istifalardır. İlçe Başkanı olarak bu istifaların hepsi benim bilgim dahilinde ve hepsi elimden geçtir. Birtürk’ün Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına yakışmadığını, siyaseti yalanla, dolanla götürmeye çalıştığını görüyorum. Cafer Birtürk, MHP’ye ve Ülkücü camiaya yalanları ile daha fazla zarar vermeden istifa etmelidir’’ dedi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
bozkurt 19 Kasım 2017 02:09

Daha dün zeybekçi ile zeybek oynayan akp li belediye başkanına tekrar seçilsin diye dua eden hepsini geçtik sattığı tarlanın parasını kurtarmak i.in her yana dönen il başkanın dururken akp ye calıştın diye bir adamı suçlamak nasıl bir ruh hali. Mayrukmu ne ise şu yorumunu silde daha fazla batma.Cafar sıçtı sende don kavuşturma derdine düşme gidin garı kokutmayın ortalığı.

0 5 Cevap Yaz
Gürbüz Ece 18 Kasım 2017 09:08

Kendinden başkasını düşünmeyen koltuk sevdalısı zaat neyi doğru söylerki sadece kendini düşünür çıkarları doğultusunda çıkarsa zeybekci anısıyla zeybek oynar daha sonra hali mhp de il başkanlığı yapar

0 6 Cevap Yaz
Ali Mayruk 18 Kasım 2017 01:11

Önceki secimlerde akp ye calışırken ülkücülüğün aklına gelmiyormuydu?Görevden alındın alınmadım diyerek örtemezsin..Gider ayak neden görevden alındığına mertce söyle bari..!!

4 2 Cevap Yaz
Ömer

Ali Mayruk,ilçe başkanı atarken akepeli olduğunu bilmiyormuydunuz veya madem önceki seçimlerde akepeye çalışırken neden almadınız görevden ? konuşmayın bari konuştukça batıyorsunuz.Liderimiz dediğiniz arkadaşın söylediklerinden haberin yok galiba daha yeni açıkladı,dünya alem duysun biz artık akepeliyiz demedi mi ? senin il başkanın daha dün akepeli belediye başkanına Allah seni 5 sene daha başımızdan eksik etmesin demedi mi ? Susun susun daha da fazla rezil olmayın

0 5
Kasım Mert

Ali Mayrukta başkanı gibi sıçtı desene :))))))

0 7
Ali

Demek ki chp hdpkk tercihimizdir diyorsunuz...Kişisel dörtüleriniz ülkü sevdasının önüne gecmiş cok Yazık..

3 0
Cevdet çokakoglu 17 Kasım 2017 20:17

Cafer bir proje başkanı olduğunu herkez biliyorsan cafer başkan yalan bulamazsa doğruyu o zaman söyler siz en doğrusunu yapmışsınız orhan başkanın biraz geç kalmışsınız istifa etmekde o tirenin raydan çıktığımı yenimi anladınız yinede kafaya dalma saygılar

0 9 Cevap Yaz
Halil İbrahim 17 Kasım 2017 15:08

30 sene partinin kapısının nerde olduğunu bilmeyen Cafer şimdi gelmiş ülkücüleri MHP'den ihraç ediyor öyle mi? Partiyi ne hale getirdiniz hakkımı helal etmiyorum.

0 8 Cevap Yaz
Mustafa 17 Kasım 2017 13:58

Katılıyorum bence haklı bi konuya değindi tebrik ederim

0 8 Cevap Yaz
Mustafa 17 Kasım 2017 12:44

Cafer sıçtı bez getir çok sıçtı tez getir :)))))

0 8 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat