DENİB Akademi'de Online Pazarlama

Ege - Denizli 16 Mayıs 2018 13:59
Videoyu Aç DENİB Akademi'de Online Pazarlama
A
a

Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim etkinliklerini sürdüren DENİB Akademi, 15 Mayıs 2018 Salı günü “Online Pazarlama Stratejileri Eğitimi”ni yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
Gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara Sarpaş Danışmanlık’tan Berke Sarpaş tarafından sosyal medya araçları, dijital itibar, dijital itibar ne şekilde artırılır, upselling, antropomorfik, marka, etkin marka yönetiminde beş kural, reklamın görsel kuralları, markalar ile iletişim, marka elçisi, sosyal medyada iletişim, viral pazarlama, viral pazarlama misalleri ve sosyal medyada büyüme ile alakalı hacking araçları hakkında katılımcılara bilgi sunuldu.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda yapılan eğitime, firmalardan genel müdürler, müşteri temsilcileri, satış-pazarlama yöneticileri, arge ile web yöneticileri katıldı ve eğitim başarılı ve keyifli bir şekilde bitti.

Eğitimler Sürüyor

DENİB AKADEMİ, programlarını Denizli İhracatçılar Birliği ile TİM-TEB Girişim Evi ortaklığında 29 Mayıs 2018’de “Şirketlerde İhracat Verimliliği Geliştirme Uygulamaları” eğitimiyle sürdürecek
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat