Denizli bugün 9 Ocak Çarşamba okullar tatil mi?

Ege - Denizli 9 Ocak 2019 00:40
Videoyu Aç Denizli bugün 9 Ocak Çarşamba okullar tatil mi?
A
a

Denizli'de yoğun kar yağışı nedeni ile yarın 9 Ocak 2019 Çarşamba gününde bazı ilçelerde okulların tatil ilan edildiği belirtildi. Denizli'de hangi ilçelerde yarın 9 Ocak okullar tatil?

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli'den kar manzaraları
Denizli'de yoğun kar yağışı nedeni ile yarın 9 Ocak 2019 Çarşamba gününde bazı ilçelerde okulların tatil ilan edildiği belirtildi. Denizli'de hangi ilçelerde yarın 9 Ocak okullar tatil?
 
Denizli'de yoğun kar yağışı yüzünden bazı ilçelerde yarın 9 Ocak 2019 Çarşamba gününde bazı ilçelerde eğitim ve öğretime bir gün süre ile ara verildi.
 
DENİZLİ YARIN 9 OCAK OKULLAR TATİL Mİ?
 
Denizli'nin Acıpayam ve Çardak ilçesinde, aşırı buzlanma nedeniyle okullar yarın tatil edildi.
 
Acıpayam ilçesinde dün başlayan ve gece boyunca aralıklarla devam eden kar, bugün yerini soğuk havaya bıraktı. Hava sıcaklığının sıfırın altına düşmesiyle yollar buz tuttu. Bu nedenle Acıpayam ve Çardak ilçesindeki okullar yarın tatil edildi.

Serinhisar İlçesi aşırı buzlanma nedeniyle yarın 1 gün tatil edildi  Sabah saatlerinde ilce merkezimiz ve mahallelerimizde siddetli buzlanma sebebiyle ilcemiz genelindeki tum okullarimiz (mahalleler dahil) 9 Ocak Carsamba gunu (1) gun sure ile Kaymakamligimiz ve Ilce Hifzisihha Kurulu karari ile tatil edilmistir.

Denizli Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre Denizli'nin: Acıpayam, Çardak, Serinhisar, Bozkurt ve Babadağ ilçelerinde yarın (Çarşamba) kar yağışının ardından şiddetli buzlanma tehlikesine karşın eğitim öğretime 1 gün ara verildi. Tavas, Çal ve Baklan ilçelerinde taşımalı öğrenciler için 09.01.2019 tarihinde 1 gün tatil kararı alındığı belirtildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat